Wezyr Holidays partnerem OdlotoweExtrasy.pl

Biuro podróży Wezyr Holidays dołączyło do grona afiliantów systemu „Parkingi on-line” należącego do OdlotoweExtrasy.pl, który umożliwia rezerwację miejsc parkingowych przy lotniskach w Polsce. Z tej okazji biuro przygotowało dla swoich klientów promocję „Parking 20% taniej”. Z promocji skorzystać może każdy, kto do 23.10.2013 r. wykupi wycieczkę z oferty biura (szczegóły).

Dzięki systemowi „Parkingi on-line” biuro podróży może zaoferować swoim klientom gotowe rozwiązanie umożliwiające dotarcie na lotnisko, generując dodatkowy zysk. Dochody z dodatkowych usług stają się obecnie trendem e-turystyki. Dzieje się tak ponieważ przychody te z roku na rok stają się coraz istotniejszą częścią dochodu wielu firm działających w branży turystycznej. W 2011 roku przychód linii lotniczych ze sprzedaży usług dodatkowych – w tym z rezerwacji parkingów – wzrósł o 66% (źródło: raport Amadeus).

W ramach współpracy afiliant otrzymuje dostęp do kompleksowego narzędzia służącego do rezerwacji miejsc parkingowych, które pozwala na praktycznie bezobsługowe i bezkosztowe rozpoczęcie sprzedaży usług parkingowych.

Z systemu „Parkingi on-line” korzystają m.in.: Rainbow Tours, TUI, Neckermann, Exim Tours, Alfa Star, Travelplanet, Enovatis (wakacje.pl i easygo.pl) oraz Fly.pl.


 

PR

No posts found