Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE w nowej lokalizacji

3. Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE odbędą się w dniach 14 – 16 listopada br. na Torwarze.

Obok oferty wystawców, magnesem jest bogaty program wydarzeń: spotkania z podróżnikami a także kulinarne i muzyczne podróże po świecie. W targach uczestniczy blisko 110 wystawców z 7 krajów. Organizatorem jest firma Murator EXPO, partnerem – miesięcznik “Podróże”.

Profesjonalistów z branży zapraszamy szczególnie 14 listopada – tuż po oficjalnym otwarciu targów (godz. 12:00) – na ogłoszenie wyników konkursów “Skarby Podróży” miesięcznika PODRÓŻE i “Gmina przyjazna turystom” wydawnictwa Municipium. Będą też workshopy Berlina i Sardynii, wykład o skuteczności reklamy regionu, ośrodka turystycznego czy biura podróży w telewizji, prasie i kinie oraz prezentacja Raportu PZOT.

Gwiazdą Festiwalu Podróżników na targach w sobotę będzie Wojciech Cejrowski – dziennikarz, satyryk, podróżnik, autor książek i publikacji prasowych, członek The Explorers Club.

Ponadto, na targach pojawią się m.in.: Jakub Porada (“Porada da radę. Tanie latanie”), Artur Orzech (“Wiza do Iranu”), Barbara i Aleksander Acher-Chanda oraz Anna Alboth (“Jak podróżować z dziećmi i nie zwariować”), Anna i Krzysztof Kobus (“SZWECJA – na spotkanie z Pippi”), Jacek Bonecki (“Przystanek Dakar”), Katarzyna i Andrzej Mazurkiewicz (“Ganges – z biegiem świętej rzeki”.

Będą też spotkania poświęcone Adżarii, Jamajce, Kostaryce, Madagaskarowi, Słowenii, Sri Lance i Tajlandii.

Na małych podróżników czekać będą zabawy, łakocie i dmuchańce. Hitem tuż przed zimą może być SKI symulator – urządzenie idealne do treningu i świetnej zabawy. W targowej strefie kulinarnej, potrawy serwować będą:

– KISZ MISZ – egzotyczne potrawy z Afryki i Azji;

– L’ARC VARSOVIE – dania współczesnej kuchni francuskiej, owoce morza w najlepszym wydaniu;

– HUMMUSBAR – prawdziwe dania kuchni izraelskiej;

– UK HIMALAYA – potrawy kuchni indyjskiej z regionu Himalajów.

Organizatorzy zapraszają też na sobotnią “Muzyczną Podróż po Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii” w wykonaniu artystów krakowskiej formacji flamenco-latino Aire Andaluz.

WTT PODRÓŻE: 14 – 16 listopada w godz. 10:00 – 17:00.

Torwar, ul. Łazienkowska 6a

www.targipodroze.pl

Źródło informacji: Murator Expo Sp. z o.o.
Centrum Prasowe PAP

Targi LATO już w najbliższy weekend
Już jutro rozpoczną się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013. Wyczekiwany Wielki Kiermasz Turystyczny...
Trwają zapisy na jubileuszowy TOUR SALON!
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń wystawców do udziału w największych w Polsce targach turystycznych...