Urodzinowy National Geographic Traveler

National Geographic Traveler ma już 10 lat! Z tej okazji redakcja przygotowała urodzinowe wydanie magazynu. Czerwcowy numer w nowej, odświeżonej formule ukaże się 23 maja 2014 roku. Towarzyszą mu działania promocyjne.

Urodzinowe wydanie Travelera jest pełne niespodzianek dla czytelników. Odświeżona szata graficzna nadaje magazynowi nowocześniejszy, bardziej przejrzysty wygląd z jeszcze większymi, zapierającymi dech w piersiach fotografiami z całego świata. Okładka została opatrzona logotypem w kolorze srebrnym bądź złotym (wersja dla prenumeratorów).

W ramach nowych rubryk redaktorzy Travelera polecają m.in. sposoby na zwiedzanie kultowych zabytków i patenty na rodzinne wyprawy z dziećmi na pokładzie. Przede wszystkim jednak  redakcja pragnie zwrócić się jeszcze bardziej ku czytelnikom – zachęcać ich do wyrażania swoich opinii czy aktywności online.

W czerwcowym numerze Traveler zabiera czytelników w podróże, o której marzyli (i na którą głosowali przez ostatnie dwa miesiące). Prezentuje przepisy na wyprawy marzeń do Brazylii, Nowej Zelandii, Hawany, Dolnego Śląska, Islandii, Kamerunu, Japonii, Grecji i Kongo oraz w nepalskie Himalaje.

W tym numerze Traveler uczy jak pakować prezenty po japońsku. Opisuje najważniejsze odkrycia i wyprawy ostatniej dekady. Podpowiada jak tanio podróżować po Norwegii, odwiedza Zakazane Miasto, rusza Małopolskim Szlakiem Architektury Drewnianej i testuje gadżety na plażę.

W ramach dodatku FAMILY redaktorzy radzą, jak spędzić rodzinne wakacje nad polskim morzem, w europejskich miastach i amerykańskich górach. Pokazują, dlaczego mali fani Astrid Lindgren powinni pojechać do Szwecji i radzą, jak spakować dzieci na egzotyczną wyprawę. Podpowiadają też jak zachęcić maluchy do nauki gotowania i polubienia kuchni świata.

Na łamach numeru ogłoszone zostaną również wyniki konkursu TRAVELERY 2013 – czytelnicy dowiedzą się, kto w tym roku otrzymał jedne z najbardziej prestiżowych nagród podróżniczych w Polsce, zwane „podróżniczymi Oscarami”. Zwycięzcę w kategorii Podróż roku wybierali czytelnicy magazynu poprzez aplikację online – przez trzy miesiące w aplikacji wzięło udział ponad 31 tysięcy osób. Jasne stanie się do kogo trafi nagroda Grand Prix za całokształt twórczości i nagroda specjalna. Czytelnicy dowiedzą się też, kto otrzymał Bilet na przyszłość – grant w wysokości 10 tysięcy złotych na realizację własnego projektu podróżniczo-odkrywczego.

Travelerowi nr 6/2014 towarzyszą działania promocyjne zaplanowane przez Dział Marketingu Wydawnictwa Burda Publishing Polska. Obejmuje ono wsparcie na kanałach National Georaphic Channel i Nat Geo Wild, na antenie Radia Zet, Zet Chilli, Zet Gold oraz w prasie w tytułach z  portfolio Burda Publishing Polska: National Geographic, Focus, Focus Historia, Gala, Glamour Claudia, Chip, Coaching.

 

Informacje o numerze 6/2014:  

Pierwszy dzień sprzedaży: 23 maja 2013 r.  

Objętość: 132 strony

Cena: 9,99 zł.


 

National Geographic Traveler w Polsce ukazuje się od 2004 r., zaś na świecie od 1984 r. Początkowo był wydaniem specjalnym miesięcznika National Geographic Polska, od kwietnia 2010 r. ukazuje się jako miesięcznik. To praktyczny magazyn o podróżach, który inspiruje i informuje. Skierowany do osób aktywnych, ambitnych, ciekawych świata. Dostarcza gotowe przepisy na fascynujące wyprawy, także rodzinne. Mocną stroną magazynu są rzetelne informacje, mapy i testy sprzętu przeprowadzane przez ekspertów. Dodatkowy atut stanowią autorzy, uznani globtroterzy. Raz w roku redakcja oraz czytelnicy przyznają prestiżową nagrodę TRAVELERY, promującą polskich naukowców i podróżników.

PR

MORDERCZA GÓRA (premiera 12 sierpnia 2015)
PAT FAVLEY, PEMBA GYALJE SHERPA MORDERCZA GÓRA(premiera 12 sierpnia 2015) Wyczerpująca interpretacja...
NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE NAGRODY PODRÓŻNICZE W POLSCE
RUSZA GŁOSOWANIE NA "PODRÓŻ ROKU"