Urlop po sezonie, czyli 6 powodów na wakacje we wrześniu

Atrakcyjność ofert biur podroży i przewoźników wzrasta wraz z upływem sezonu urlopowego. Decydując się na podróż last minute pod koniec sierpnia lub we wrześniu, bez trudu możemy udać się w miejsce dotychczas zbyt drogie lub nieosiągalne z innych powodów. Jeśli jednak jeszcze się nad tym nie zastanawialiście, PayPal prezentuje kilka powodów, dla których warto to zrobić.

1. Dużo tańsze oferty. Pod koniec wakacji podróżuje znacznie mniej osób – również dlatego, że w większości krajów rok szkolny albo już się zaczął, albo wkrótce się rozpocznie. Większość biur podróży doskonale zdaje sobie z tego sprawę, w związku z czym oferty są znacznie bardziej przyjazne dla budżetu, niż w szczycie sezonu.

2. Atrakcyjniejsze ceny lotów. Wrzesień to również najlepszy moment dla podróżowania na własną rękę, na przykład w ramach coraz popularniejszego couchsurfingu. Wiele linii lotniczych oferuje dużo tańsze przeloty, które mogą zachęcić  do udania się w egzotyczne miejsca. Warto również wspomnieć, że w tym okresie o wiele łatwiej o wolne miejsca w lotach czarterowych.

Polscy klienci mogą wybierać spośród 126 różnych tras, ciesząc się możliwością wyboru miejsc, dodatkowego bagażu podręcznego, obniżonymi kosztami oraz nową stroną internetową i aplikacją mobilną, zastępującą tradycyjną kartę pokładową. Tym sposobem podróżowanie z Ryanair’em to idealny wybór, zwłaszcza jeśli chodzi o podróże jesienią – mówi Kenny Jacobs, Ryanair’s Chief Marketing Officer. Ryanair oferuje najtańsze przeloty przez cały rok, ale proponujemy też specjalne oferty w Polsce, zaczynające się już od 84 PLN – od września aż do 18.12.2014. Najtańsze oferty rozchodzą się najszybciej, dlatego warto już teraz odwiedzić stronę www.ryanair.com – dodaje.

1. Brak tłumów. Ponieważ pod koniec sezonu na urlop wybiera się zdecydowanie mniej osób, popularne miejsca i atrakcje turystyczne nie są tak zatłoczone jak w czerwcu czy lipcu. Dzięki temu możemy cieszyć się wypoczynkiem i podróżami w towarzystwie rodziny lub grupy przyjaciół, a nie setek innych turystów.

2. Klimat. W miejscach wybieranych najczęściej przez Polaków, takich jak Grecja czy Turcja, pogoda jest idealna tak naprawdę dopiero pod koniec wakacji. Zamiast kupować kolejne kremy przeciwsłoneczne o najmocniejszych filtrach i kryć się przed żarem lejącym się z nieba, można wreszcie cieszyć się widokami i zwiedzaniem przy niecałych 30 stopniach Celsjusza – jednocześnie będąc daleko od polskiej deszczowej jesieni.

3. Luksus na wyciągnięcie ręki.  Niższe ceny dotyczą wszystkich ofert, dzięki czemu można wypocząć w pięcio-gwiazdkowym hotelu za połowę kosztu takiej przyjemności w sezonie. Biorąc pod uwagę, że biura podróży podpisały umowy z hotelami, a urlopowiczów we wrześniu jest zdecydowanie mniej, nietrudno trafić na ofertę w luksusowym resorcie, w cenie dwugwiazdkowego B&B.

4. Oferty dla studentów. We wrześniu o wiele łatwiej o spersonalizowane propozycje dla studentów, którzy wracają  na uczelnie dopiero za miesiąc. I tak za niewielkie pieniądze można udać się choćby w rejs dla studentów po Morzu Śródziemnym,  zawijając do portów w Monako, Włoszech, Francji, Grecji i Hiszpanii.

Internet odgrywa dziś ogromną rolę w poszukiwaniu i wybieraniu pomysłów na wakacyjny wypoczynek. Kupując bilety lub oferty wycieczek online, najczęściej wymaga się od nas jednak użycia karty kredytowej, co dla wielu osób może być nie tylko niewygodne, ale stanowić istotną przeszkodę, szczególnie biorąc pod uwagę młodych ludzi. PayPal to bezpieczniejszy, szybszy i łatwiejszy sposób płatności za takie oferty. Korzystanie z systemu rozwiązuje problem karty kredytowej, ponieważ w ramach konta PayPal możliwe jest korzystanie z dowolnej karty – kredytowej, debetowej czy też prepaid. Swoje bezpieczeństwo zwiększamy natomiast podając jej dane tylko raz, podczas zakładania konta.

 

###

O PayPal

 

PayPal we wszystkich swoich działaniach stawia ludzi na pierwszym miejscu. Od czasu założenia firmy w 1998 roku, stoimy na czele rewolucji płatności cyfrowych, dając ludziom kontrolę nad swoimi pieniędzmi. Dzięki naszym innowacjom czynimy świat lepszym dla ponad 152 milionów aktywnych użytkowników, płacących w ponad 100 walutach na  203 rynkach. Będący częścią eBay (Nasdaq: EBAY) PayPal, jest szybszą i bezpieczniejszą formą dokonywania i otrzymywania płatności. System daje użytkownikom możliwość wysyłania pieniędzy bez udostępniania danych finansowych innym, oferując zarazem swobodę wyboru formy płatności: z salda konta PayPal, kartą kredytową, a także z rachunku bankowego. Każdego dnia PayPal przetwarza dla swych klientów 9.3 milionów płatności.

 

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź www.paypal-media.com śledź nas również na Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn i na naszym blogu PayPal-Forward.

 

PR

 

No posts found