Tydzień stylowych podróży na Westwing 8 dni, 8 miast, 8 stylów wnętrzarskich, 8 ekspertów

Westwing zaprasza w ekscytującą podróż! Od 21 do 28 czerwca każdego dnia odwiedzimy inne miasto. Pokażemy najwspanialsze zabytki, odwiedzimy lokalne restauracje i hotele, wskażemy miejsca, o których nie przeczytacie w przewodnikach. Opowiemy o stylach wnętrzarskich, bo każde z tych miast ma swój własny charakter i indywidulany styl. Zaprezentujemy lokalne produkty i marki, piękne, niepowtarzalne, które wprowadzą do wnętrz klimat wybranego miasta. Skąd czerpiemy wiedzę? Od osób, które w tym temacie wiedzą wszystko – dyrektorów stylu Westwing.

Czy wiedzieliście, że Westwing ma swoje biura w 8 miastach na świecie? W każdym mieście ma także swojego dyrektora stylu, eksperta w dziedzinie designu, który zna każdy zakamarek miasta oraz doskonale orientuje się w lokalnych stylach wnętrzarskich. To oni wyszukują i selekcjonują najpiękniejsze produkty oraz marki i z uwagą śledzą najnowsze trendy. Już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca, zaproszą nas w niezwykłą podróż do 8 miast. Każde z tych miejsc ma swój własny, niepowtarzalny styl i wybitnych projektantów, którzy znani są tylko lokalnie. Począwszy od niedzieli, przez 8 dni, na Westwing.pl będzie można poznać unikatowe style oraz upolować niezwykłe przedmioty.

Niedziela, 21 czerwca: romantyczny i poetycki Paryż

Elise Simian, dyrektor stylu Westwing we Francji, odkryje przed nami swój prywatny plan miasta oraz zaprosi do swojego domu, w którym elegancja oraz kobiece wyczucie stylu łączą się z ponadczasowym romantyzmem wnętrza.


Poniedziałek, 22 czerwca: Barcelona – tętniący życiem miks stylów

Silvia Arenas odwiedzi wnętrza barcelońskiej kamienicy, położonej w słynnej dzielnicy Ensanche, i pokaże, jak ekscytujące efekty może dać połączenie energetycznej atmosfery hippie z chłodnym stylem industrialnym.


Wtorek, 23 czerwca: Berlin – klasyczny i cool

Cool, cooler, Berlin – to credo dyrektora stylu niemieckiego Westwing – Sebastiana Freitag’a. W tym niezwykłym tygodniu Sebastian zabierze nas do kultowych miejsc stolicy Niemiec i zdradzi, jak w prosty sposób urządzić wnętrze w nowoczesnym stylu, przepełnione duchem europejskiej metropolii.


Środa, 24 czerwca: Moskwa – wytworna elegancja

Irina Kuznetsova zaprasza do Moskwy, by pokazać swoje ulubione miejsca. Poznamy drogę, którą codziennie pokonuje, wsłuchując się w intensywny rytm miasta tłumiony łagodnym szeptem centralnych ulic Moskwy. Irina odsłoni przed nami sekrety moskiewskich architektów wnętrz i przybliży, czym jest dla nich słynna rosyjska wytworność i elegancja.


Czwartek, 25 czerwca: Amsterdam – mix stylów

W czwartek w stylową podróż zabierze nas Odette Simons i pokaże, jak różne są oblicza Amsterdamu. Zaprosi nas także do swojego domu, pochodzącego z lat 20. XX wieku. Dyrektor stylu holenderskiego Westwing zakochała się w nim od chwili, kiedy przestąpiła jego próg. Nic dziwnego: piękna łazienka, podniebny pokój na dachu i wspaniały pełen światła salon to tylko kilka atutów tego niezwykłego miejsca.


Piątek, 26 czerwca: Mediolan – włoski fashion chic

Po mediolańskich „must go”, czyli miejscach, które trzeba zobaczyć, oprowadzi nas Margot Zanni, dyrektor stylu we włoskim Westwing. Odkrywając uroki tego najbardziej kosmopolitycznego miasta Włoch, pokaże, czym jest styl mediolański – elegancki, odważny, ale przede wszystkim pozytywnie zakręcony!


Sobota, 27 czerwca: Warszawa w folkowym klimacie

Marta Suchodolska zaprasza do Warszawy – miasta kontrastów, gdzie z każdej szczeliny wyłania się historia, sąsiadując ze współczesnością. Dyrektor stylu polskiego Westwing podróżując po najciekawszych miejscach Warszawy odkrywa, jak tamtejszy rynek wnętrzarski na nowo docenia tradycję i łączy ją z elementami retro. Efekt jest spektakularny!


Niedziela, 28 czerwca: Rio de Janeiro – tropical glamour w czystej postaci

W niedzielę, w przepełnioną słońcem podróż do świata tropical glamour, wyruszy Alexandra Tobler –  dyrektor stylu Westwing w Brazylii. Przechadzając się ulicami Rio de Janeiro, doświadczy zderzenia dwóch światów. W dawnej stolicy Brazylii cudowność natury współgra harmonijnie z urokami cywilizacji.


Tydzień stylowych podróży rozpoczyna się niedzielę, 21 czerwca, o godz. 10.00. Zapraszamy na Westwing.pl!


PR

Noclegi: w poszukiwaniu ekstrawagancji
Nocleg nie zawsze musi być skromny, a czasami to właśnie miejsce, w którym spędzasz noc, staje się najbardziej...
Jak utrzymać kontakt z branżą podczas urlopu
Urlop to czas, kiedy możemy oderwać się od codziennych obowiązków, zrelaksować się i naładować baterie....
Wielka grecka przygoda: poradnik dla podróżujących
Grecja, kraj o bogatej historii, kulturze i niezwykłych krajobrazach, jest jednym z najbardziej pożądanych...
Wakacje nad jeziorami
Spędzanie wakacji nad jeziorem to nic innego jak marzenie o beztroskim lenistwie, które nagle materializuje...
Podróże zagraniczne: Praktyczne porady i wskazówki dla podróżujących
Podróże zagraniczne to nie tylko okazja do zwiedzania niezwykłych miejsc, ale także do poznawania nowych...
Praga: Tętniąca życiem korona Europy
Praga, znana również jako “Złote Miasto”, “Miasto Stu Wież” czy “Korona...