Turysci.info i Groupon: nagradzamy wspomnienia

Portal turystyczny turyści.info, z nagrodami m.in. od portalu zakupów grupowych Groupon, organizuje coroczny konkurs,  w którym turyści dzielą się wspomnieniami ze swoich wyjazdów, dzięki czemu mają możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

Bezpośrednim celem organizowanego konkursu jest zbieranie jak największej ilości praktycznych informacji, na temat hoteli, biur podróży, ale przede wszystkim intrygujących miejsc. W poprzednich edycjach pojawiły się m.in. szczegółowe opisy wypraw na Bali, do Kenii, na Goa, czy Półwysep Jukatan

Szymon Machniewski, prowadzący portal turyści.info twierdzi, że kolejne edycje konkursu powiększają ilość rzetelnych informacji, jakie można odnaleźć w portalu. Administrator dodaje, że „tym razem sponsorem w konkursie jest również portal zakupów grupowych Groupon, który ufundował bon na zakupy. Liczymy, że zachęci to jeszcze większe grono osób do pisania.”

By wziąć udział w konkursie należy przygotować relację ze swojej podróży. O wygranej decydują oceny jury konkursowego. Nagrody w konkursie to m.in. weekend w Szklarskiej Porębie i wspomniany bon na zakupy w portalu Groupon.

Ze szczegółami konkursu można się zapoznać tutaj: http://www.turysci.info/forum/viewforum.php?f=80

 

Źródło: PR

Zagraj a przy odrobinie szczęścia wygrasz weekend w Wiedniu dla 2 osób
Zagraj w naszym quizie o winie, a przy odrobinie szczęścia wygrasz weekend w Wiedniu dla 2 osób,