Techniki motywacyjne w pracy Event Managera

Co Event Manager powinien wiedzieć, by łatwiej orientować się w potrzebach podwładnych i skuteczniej ich motywować? W jaki sposób identyfikować kompetencje i stopień motywacji pracowników? Jaki wpływ na proces zarządzania zespołem ma inteligencja emocjonalna? Będzie się można tego dowiedzieć podczas bezpłatnych warsztatów „Praktyczne zastosowanie menedżerskich technik motywacyjnych w pracy Event Managera”  przygotowanych przez Dom Szkoleniowy JS.  Warsztaty odbędą się pierwszego dnia III Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011 – 5 października w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp na targi jest bezpłatny pod warunkiem dokonania rejestracji na www.targievent.pl/rejestracja.

Zorganizowanie udanego eventu wymaga sprawnej współpracy wszystkich osób zaangażowanych w jego przygotowywanie. Dlatego tak istotna jest rola Event Managera, który potrafi koordynować i nadzorować wszelkie działania na etapie planowania oraz realizowania różnorodnych imprez, a także w taki sposób zarządzać pracownikami, by wspólnie osiągnąć zamierzony cel. Dobry Event Manager musi również wiedzieć, co robić, gdy pod presją czasu czy w wyniku stresu podwładni tracą zapał do pracy. Taką cenną wiedzę z zakresu skutecznego motywowania pracowników będzie można zdobyć właśnie podczas warsztatów organizowanych na Targach Event – mówi Dawid Chłopik, Project Manager Targów Event.

Skuteczne zarządzanie ludźmi

Warsztaty „Praktyczne zastosowanie menedżerskich technik motywacyjnych w pracy Event Managera” poprowadzi trener z wieloletnim doświadczeniem, Piotr Zboiński z Domu Szkoleniowego JS. Opowie o psychologii działania grup, zasadach procesu i myślenia grupowego. Uczestnicy warsztatów poznają podstawy psychologii motywacji dla menedżerów, dowiedzą się również jakie są najbardziej typowe błędy w motywacji i jak ich unikać. Ekspert omówi także profile osobowości pracowników i doradzi, jakie techniki motywacji do nich zastosować. Ponadto poruszona zostanie kwestia budowania zaufania i otwartości w relacjach z podwładnymi jako jeden ze sposobów zarządzania zespołem. Nie zabraknie również informacji na temat asertywnej komunikacji w kontaktach  z podwładnymi i modelu komunikacyjnym von Thurna –  klucza do skutecznej komunikacji.

Po pomysły na Event

Na Targach Event można znaleźć szeroką ofertę produktów i usług oraz wiele pomysłów i rozwiązań niezbędnych w przygotowywaniu różnego rodzaju imprez. W targach uczestniczą przedstawiciele firm eventowych, agencji reklamowych i PR, a także przedstawiciele samorządów odpowiedzialni za przygotowywanie wydarzeń w miastach, gminach i powiatach.  Impreza skupia także organizatorów wydarzeń firmowych, sportowych, targowych, politycznych, naukowych, artystycznych czy społecznych. Przez dwa dni targów, w czterech sektorach tematycznych: rozrywki, bezpieczeństwa i porządku, technik oraz obiektów eventowych, zaprezentowana zostanie szeroka oferta najnowszych produktów i usług. Ponadto w tym roku Targom Event 2011 będzie towarzyszyła niezależna impreza – Targi WorldHotel 2011, dzięki której zwiedzający będą mieli szansę poznać również ofertę dla hotelarstwa, a wystawcy – zaprezentować swoje propozycje przedstawicielom rynku HoReCa.

Bezpłatny wstęp z rejestracją on-line

W warsztatach dla Event Managerów można uczestniczyć bezpłatnie, konieczne jest jednak wcześniejsze zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza dostępnego na www.targievent.pl. Wszystkich zwiedzających targi obowiązuje rejestracja na miejscu lub on-line. Do 3 października trwają zapisy na stronie www.targievent.pl/rejestracja uprawniające do bezpłatnego wstępu na Targi Event 2011, a także WorldHotel 2011. Osoby, które nie skorzystają z możliwości zapisu przez Internet, a zarejestrują się na miejscu, są zobowiązane do zakupu biletu w cenie 30 zł za każdy dzień jej trwania. Bilet z Targów Event upoważnia także do zwiedzania Targów WorldHotel 2011 i uczestnictwa w wydarzeniach towarzyszących. Więcej informacji na www.targievent.pl.

 

 Źródło: PR

 

 

Organizacja eventów firmowych – jak się za to zabrać?
Niezależnie od branży i rodzaju wykonywanej działalności, organizacja eventów firmowych stała się dziś...
Co warto zwiedzić na Mazowszu?
Mazowsze – serce Polski, to kraina niezwykłych kontrastów, gdzie nowoczesność spleciona jest z historią,...
Czy impreza okolicznościowa w górach?
Organizacja imprezy okolicznościowej w górach to nie tylko doskonała okazja do uczczenia ważnego wydarzenia,...
Czym kierować się wybierając apartamenty na doby w Warszawie?
Wybór noclegu nie jest łatwy, tym bardziej, gdy dostępnych opcji jest bardzo wiele. Zawsze warto dokładnie...
Hotel Warszawa centrum ? Apartamenty hotelowe w sercu miasta
Apartament hotelowy zapewnia komfortowy wypoczynek w warunkach zbliżonych do domowych. Goście mają do...
Multimedialna mozaika krajobrazów Polski na TT Warsaw
Jedną z atrakcji 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw będzie multimedialna strefa turystyczna...