Targi Lato już w kwietniu!

Choć za oknem zimowa aura, trwają już przygotowania do jubileuszowych XX Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2015. W wiosenny weekend w dniach 17-19 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie zainaugurowany zostanie sezon letni na Mazowszu, a miłośnicy podróży i wszyscy zainteresowani turystyką będą mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji.

Wydarzenie skierowane jest do osób, które szukają pomysłu na letnie wakacje, weekendowy wyjazd lub chcą poznać ciekawe miejsca, które w nadchodzącym sezonie warto odwiedzić z rodziną, przyjaciółmi, czy w gronie znajomych zainteresowanych aktywnym spędzaniem czasu. Jak mówi Andrzej Kozłowski, wiceprezes firmy MT Targi Polska, organizatora targów, na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji. – Zapewnimy taki program, aby każdy, kto odwiedzi Targi Lato, znalazł coś ciekawego dla siebie. Mam również nadzieję, że po raz kolejny wiele osób znajdzie inspiracje na urlop bądź krótkie wypady w Polsce – dodał. Regionem Partnerskim XX Targów Lato jest ponownie Mazowsze.

Oferta wystawców

Targi Lato to wydarzenie, w czasie którego ofertę zaprezentują gminy, powiaty, miasta, regiony, hotele, pensjonaty, uzdrowiska, a także atrakcje turystyczne, szlaki i lokalne stowarzyszenia. Będą także biura podróży, których przedstawiciele będą zachęcać do wycieczek zarówno po Polsce, ale też tych zagranicznych. Dla odwiedzających, którzy lubią samodzielnie zorganizować wakacje, pomocne będzie zapoznanie się z propozycjami wydawnictw turystyczno-podróżniczych, czy ofertą przewoźników.

Muzyka, sport i zabawa

Tradycyjnie już podczas Targów Lato odbywa się wiele atrakcji. Na scenie targowej przewidziane są występy zespołów tanecznych i wokalnych oraz pokazy sportowe. Chętni będą mogli wziąć udział w licznych konkursach na stoiskach wystawców, a na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody. Na terenie Eventu Rowerowego zorganizowanego na stoisku Green Velo, promującego Wschodni Szlak Rowerowy, odbędą gry i zabawy sportowo-rekreacyjne. Na najmłodszych gości targowych czekać będą atrakcje w „Bajkowym Świecie”.

Jak co roku odwiedzający wybiorą Hit Lata, czyli ofertę, która spodoba im się najbardziej spośród prezentowanych podczas tegorocznej edycji targów. Jednocześnie przeprowadzony zostanie konkurs na najlepsze hasło promujące Targi Lato, a do wygrania będzie pobyt-niespodzianka dla dwóch osób.

Równolegle z Targami Lato odbędą się IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia oraz III Targi Agroturystyka. Będzie więc można poznać smak regionalnych przysmaków i trunków z różnych części Polski, a także znaleźć miejsce na wypoczynek blisko natury.

Patronat Honorowy

Patronat Honorowy nad Targami Lato 2015 sprawują: Tomasz Jędrzejczak – Podsekretarz Stanu
w Ministerstwie Sportu i Turystyki; Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego; Rafał Szmytke – Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Paweł Niewiadomski – Prezes Polskiej Izby Turystyki.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu Hit Lata znajdują się na stronie: www.targilato.pl

________

MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 8 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych. Są to: EuroGastro, EuroLab, CrimeLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel, Dziedzictwo oraz Infrastruktura.

PR

Targi LATO już w najbliższy weekend
Już jutro rozpoczną się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013. Wyczekiwany Wielki Kiermasz Turystyczny...
Trwają zapisy na jubileuszowy TOUR SALON!
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń wystawców do udziału w największych w Polsce targach turystycznych...