Targi Gastro-Hotel w Karpaczu

Zapraszamy na 22 edycję Targów Gastro-Hotel do Karpacza. W dniach 22 – 24 października (wtorek-czwartek) w hali sportowej przy Liceum ul. Gimnazjalna 6a czekać będzie na gastronomów i hotelarzy wiele ciekawych pokazów oraz szkoleń, m.in. dla managerów, pokojowych, kelnerów, kierowników sal oraz kucharzy.

Targi Gastro-Hotel to kameralny salon w profesjonalnej oprawie, dający możliwość spotkań B2B. To ciekawe wydarzenie dostarczające wielu wrażeń wizualnych i smakowych, pozwalające zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami.

Podczas targów zapraszamy do udziału w spotkaniach brokerskich, które są bardzo skuteczną formą pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych i kontrahentów.

Z pewnością zaangażowany czas będzie dobrze wykorzystany, a w przerwach pomiędzy biznesowymi spotkaniami, bogaty w atrakcje program umili czas. Nie zabraknie specjalistycznych pokazów – m.in. pokazy mistrza kuchni Jerzego Pasikowskiego.

Zapraszamy Państwa na wykład Daniela Luttringera -profesora sztuki kulinarnej z Międzynarodowej Szkoły Hotelarstwa w Szwajcarii “Les Roches”.

Wykład odbędzie się 22 października podczas targów Gastro-Hotel w Karpaczu.

Szczegółowy program na www.gastro-hotel.pl

Karpacz
Karpacz - gmina leżąca u stóp Śnieżki i to bez wątpienia jest jej największy atut. Nic bowiem nie przyciąga...
Karpacz
Karpacz jest to miasto usytuowane pod górą Śnieżką której szczyt znajduje się 1602 metry nad poziomem...