Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj Voucher Podróżny!

Listopad to okres, kiedy zaczynamy poszukiwać prezentów świątecznych dla rodziny i przyjaciół. Vouchery Podróżne oferowane przez Biuro Podróży Supertour LCC są  ciekawą propozycją na prezent gwiazdkowy, a także na każdą inną okazję. Mogą być też doskonałym sposobem motywowania pracowników i partnerów handlowych oraz atrakcyjną nagrodą  w konkursie, loterii czy programie lojalnościowym.

Vouchery Podróżne można wykorzystać na realizację dowolnej usługi: wycieczki, imprezy wypoczynkowe, wyjazdy egzotyczne, bilety lotnicze, opłaty za hotele w kraju i zagranicą oraz ubezpieczenia podróżne. Supertour może także przygotować specjalną ofertę zgodną z oczekiwaniami klienta. Wysokość nominału określa klient. Vouchery mogą opiewać na 500 czy 5000 PLN, a nawet 20 000 PLN, w zależności od decyzji kupującego.

Co ciekawe, voucher może zostać specjalnie zaprojektowany, mieć dowolny format i kształt. O wszystkich informacjach, które się na nim znajdą decyduje klient. Jeśli voucher ma być przeznaczony dla pracowników jako wyróżnienie za pracą czy nagrodą w konkursie, można na nim umieścić logo firmy. Osoba obdarowana na pewno zapamięta i doceni darczyńcę.

Realizacja vouchera przez osobę, która go otrzymała jest, co ważne, bardzo łatwa. Wystarczy skontaktować się z biurem Supertour w Warszawie lub w Poznaniu, podać numer vouchera i jego  wartość. Wówczas konsultanci Supertour zaproponują ofertę wyjazdu, która spełni wszystkie potrzeby osoby obdarowanej. Po wyborze oferty turystycznej lub „szytej na miarę”, należy przedstawić lub wysłać pocztą oryginał Vouchera, ale akceptowany jest również skan wysłany e-mailem lub faksem. Jeśli cena wycieczki przekracza wartość posiadanego vouchera, następuje

opłata gotówką, kartą lub przelewem. Uprawnionymi do wykorzystania Voucherów są osoby nagrodzone wraz z osobami towarzyszącymi. Powyższa zasada daje możliwość skorzystania z oferty nie tylko osobie nagrodzonej, lecz również jej bliskim. W przypadku voucherów na okaziciela – zrealizować go może ta osoba, która jest aktualnie w jego posiadaniu. Każdy voucher posiada datę ważności (zwykle nie dłuższy niż jeden rok od daty wystawienia). Należy dokonać zakupy przed upływem terminu ważności. Vouchery nie mogą być wymieniane na gotówkę.

Vouchery oferowane przez Biuro Podróży Supertour wyróżniają się na tle konkurencji możliwością wyboru oferty turystycznej, z której może skorzystać obdarowana osoba. Jako agent wielu renomowanych biur podróży, Supertour nie ogranicza Klientom wyboru usług tylko jednego touroperatora. Voucherami można zapłacić zarówno za hotel, bilet lotniczy, a także imprezę turystyczną wybranego touroperatora z oferty Supertour.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.voucherypodrozne.pl.

 

 

 

 

 

***

 

Informacje o Supertour

Biuro podróży Supertour, będące członkiem sieci Lufthansa City Center (LCC), należy do wiodących w Polsce agencji turystycznych zajmujących się obsługą ruchu turystycznego i służbowego oraz rezerwacją biletów lotniczych. Firma istnieje od 1990 r. i posiada placówki w Warszawie i w Poznaniu. Supertour specjalizuje się w obsłudze podróży służbowych, a także organizacji wyjazdów oraz kongresów dla firm. Członkostwo w LCC potwierdza wysoką jakość usług biura w zakresie obsługi rezerwacji i zakupu biletów wszystkich linii lotniczych na świecie. Supertour oferuje także pakiety turystyczne we współpracy ze sprawdzonymi touroperatorami, takimi jak TUI, Neckermann, Itaka, Thomas Cook czy Wezyr Holidays.

 www.supertour.pl

Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Jak zabezpieczyć swoje rzeczy podczas częstych podróży oraz jakie ubezpieczenie bagażu wybrać?
Telefon, laptop i tablet – wszystkie te urządzenia, oprócz tego, że bywają drogie, często są nośnikami...
Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Doskonały towarzysz podczas przygód na świeżym powietrzu: Plecak nieprzemakalny
Jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie natury, wiesz jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, które zapewni...
Wynajem busa 9-osobowego – dlaczego warto się zdecydować?
Planując podróż ze swoimi przyjaciółmi lub organizując wyjazd służbowy, warto pomyśleć o wygodnym transporcie....