Święty Mikołaj zarezerwował pobyt na Mazurach!

Już 12. listopada Święty Mikołaj zamieszka w Mazurolandii. Mazurski Park Atrakcji przemieni się wówczas w Wioskę Świętego Mikołaja. Będzie to niepowtarzalna okazja, by wyjątkowo spędzić czas oraz przekonać się, jak pracuje Mikołaj i jego elfy.

Mknąc po świecie w swych magicznych saniach zaprzężonych w renifery pewnego razu Święty Mikołaj zawitał do Mazurolandii i tu zarezerwował pobyt dla siebie oraz elfów. Postanowił, że właśnie w tym urokliwym miejscu dopnie ostatnie plany związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Wielkie przygotowania

Mazurski Park Atrakcji prężnie przygotowuje się do wizyty tak ważnego gościa. Elfy pracują w pocie czoła, by Święty ugościł wszystkich, którzy chcą go spotkać osobiście. Mikołaj w Mazurolandii pozostanie do wiosny – w tym czasie będzie można odwiedzać pełną magicznych atrakcji Wioskę Świętego Mikołaja.

Tajemnice Chaty Świętego

Chata Świętego Mikołaja to miejsce, w którym Mikołaj odpisuje na listy, opowiada ciekawe historie związane z tradycjami bożonarodzeniowymi, czyta bajki,  rozdaje prezenty oraz częstuje gorącą herbatą. Tutaj podczas odwiedzin będzie można z pomocą elfów napisać list do Świętego Mikołaja, stworzyć własną listę życzeń, rozwiązać świąteczne zagadki oraz skorzystać z niezwykłej niszczarki złych uczynków.    

Każdy może zostać pomocnikiem Mikołaja

Pracownia Świętego Mikołaja oraz mieszkające w niej elfy zaproszą do wspólnych zajęć artystycznych. Po włożeniu mikołajowych czapek goście w magiczny sposób zmienią się w pomocników Świętego Mikołaja i pod czujnym okiem elfów własnoręcznie stworzą wyjątkowe ozdoby świąteczne, bajeczne pierniczki, kartki bożonarodzeniowe czy skarpety na prezenty.

Podróż pełna niespodzianek

Przejażdżki ze Świętym Mikołajem to okazja do odbycia niezapomnianej podróży połączonej z zabawą przy ognisku. Zanim spadnie śnieg Mikołaj zaprosi gości na militarną przejażdżkę transporterem opancerzonym po poligonie. Gdy nadejdzie zima i sypnie białym puchem Święty zorganizuje wyjątkowy kulig. Nie zabraknie pieczenia kiełbasek, wojskowej grochówki i wspaniałej świątecznej atmosfery. 

Wioska Świętego Mikołaja w Mazurolandii, to miejsce do wspólnych zabaw, gdzie można kreatywnie spędzić czas, rozwijać wyobraźnię, spełnić marzenia i poczuć magię świąt.

 

Godziny otwarcia

Wioski Świętego Mikołaja

Pon.-Nd., CODZIENNIE – 9.00-do zmroku

Mikołaj urzęduje w Mazurolandii od 12 listopada do wiosny.

Goście proszeni są o wcześniejszą rezerwację.

Bilety wstępu: 15 zł/os.

Szczegółowy program dla grup: www.mazurolandia.pl/wioska_mikolaja.pdf

 

Wioska Świętego Mikołaja zaprasza dzieci i młodzież szkolną, firmy, a także grupy gości indywidualnych.

 

PR

No posts found