Strona internetowa Best Western Hotel Portos jest kompletna i użyteczna

Hotele można oceniać pod wieloma różnymi względami. Warunki lokalowe, dodatkowe atrakcje i usługi, lokalizacja, estetyka – to najczęstsze elementy poddawane weryfikacji. Nie mniej ważnym aspektem jest wygląd i funkcjonalność strony internetowej. Wzorcem dla innych może być witryna Best Western Hotel Portos.

Na bwportos.pl znajdziemy komplet informacji na temat hotelu oraz użyteczne rozwiązania, przydatne między innymi przy dokonywaniu rezerwacji. Bukowanie noclegu online jest sprawne w obsłudze, dzięki czemu podróżni z łatwością mogą dostosować nocleg do swoich potrzeb.

Pod zakładką “lokalizacja” dokładnie opisano położenie hotelu, w którego pobliżu można zobaczyć Belweder czy Park Łazienkowski. Przed przyjazdem warto zaznajomić się także z dokładnym przybliżeniem możliwości przyjazdu z Dworca Kolejowego czy lotniska. Hotel podaje również dane do nawigacji GPS.

Za pośrednictwem www.bwportos.pl można zobaczyć, jak Portos wygląda z zewnątrz i od środka. Jest co oglądać, ponieważ w hotelu znajdują się komfortowo wyposażone pokoje: Lux (z jednym bądź dwoma łóżkami), Studio oraz Premium Lux (z jednym bądź dwoma łóżkami). Hotel dysponuje dwiema salami konferencyjnymi i dwoma mniejszymi pomieszczeniami, co sprawia, że oferta jest szeroka. Planując spotkanie biznesowe, warto więc zajrzeć pod zakładkę “konferencje”.

Strona internetowa Best Western Hotel Portos zawiera też przydatną opcję dla użytkowników smartfonów lub tabletów, czyli odnośnik do aplikacji Best Western To Go!, umożliwiającej wyszukiwanie i rezerwowanie miejsc w dowolnym hotelu Best Western.

Na koniec należy wspomnieć o jeszcze jednym elemencie, który wyróżnia Hotel Portos. Mianowicie obiekt prowadzi bloga, posiadającego ciekawe teksty poradnikowe, jak np.: “Ćwiczenia relaksacyjne przy komputerze”, “Mowa ciała”, “Wpadki językowe” i “Listy do redakcji”. Zachęcamy do lektury i zapraszamy pod adres blog.bwportos.pl.

Podsumowując – systematycznie śledząc stronę nie przegapisz atrakcyjnych ofert specjalnych, a stale czytając bloga poznasz wiele użytecznych ciekawostek.

Hotel w Warszawie – www.bwportos.pl


No posts found