Spotkanie z podróżnikiem Andrzejem Wnękiem

13 września br. o godz. 15:00 w Galerii Dębiec odbędzie się spotkanie z Andrzejem Wnękiem, podróżnikiem, fotografem, dziennikarzem oraz pilotem wycieczek, który opowie o swoich licznych wojażach. Już teraz można oglądać jego zdjęcia na wystawie pt. „Barwy świata” prezentującej piękno zakątków różnych kontynentów.


„Barwy Świata” to wystawa fotograficzna pokazująca różnorodność i kontrasty świata, zarówno dobrze znane miejsca, jak i odległe i mało dostępne rejony. Wystawa eksponuje również ludzi – ich świat, kulturę i emocje. Podczas autorskiego spotkania, które zaplanowane jest na 13 września na godz. 15:00 w Galerii Dębiec, Andrzej Wnęk przedstawi kolejne piękne zdjęcia. Doświadczenie podróżnika bazuje na 25 latach wojaży i prawie 100 odwiedzonych krajach na 6 kontynentach. Dla zainteresowanych rozmowa z Andrzejem Wnękiem może stanowić inspirację do podróżowania, poznawania innych kultur, a także patrzenia na świat niestereotypowo.O podróżniku

Andrzej Wnęk zawodowo zajmuje się pilotażem wycieczek, jest także doradcą i konsultantem biur podróży oraz fotografem i dziennikarzem. Prowadzi liczne prelekcje i pokazy zdjęć, jest również współorganizatorem i uczestnikiem festiwali podróżniczych. Stworzył i prowadził w Warszawie słynny Klub Podróżnika, dziś natomiast gromadzi brać globtroterską na stronie www.klubpodroznik.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/KlubPodroznik.


Informacje praktyczne

Spotkanie z podróżnikiem Andrzejem Wnękiem odbędzie się 13 września br. o godz. 15:00 w Galerii Dębiec. Wstęp jest wolny. Wystawa prezentująca zdjęcia z podróży otwarta będzie do 31 października br. Promotorem wystawy jest firma Holiday Land.

________

Galeria Dębiec znajduje się na południu Poznania, w bliskiej odległości od autostrady A2, przy ul. 28 Czerwca 1956 roku nr 384. Dwupoziomowe centrum handlowe zapewnia mieszkańcom tej części miasta i okolicznych miejscowości wygodne i szybkie codzienne zakupy. Głównym najemcą jest Biedronka, plac zabaw dla dzieci Kinder Park i całodobowy klub fitness szwedzkiej sieci Fitness24Seven. Na blisko 10 tys. mkw. powierzchni najmu znajdują się sklepy zarówno dużych sieciowych marek: PEPCO, KiK czy Hebe, jak i lokalnych przedsiębiorców oraz marek o zasięgu regionalnym. Oferta Galerii cały czas się rozwija. Do dyspozycji klientów dostępne są 340 bezpłatne miejsca parkingowe wewnątrz i na zewnątrz galerii. Inwestorem Galerii Dębiec jest firma RED Real Estate Development.

No posts found