Spotkanie biznesowe w Warszawie

Organizacja spotkań biznesowy, konferencji i szkoleń wymaga od organizatorów wyboru miejsca odpowiednio do tego przystosowanego. Aby spotkanie biznesowe odbyło się bez najmniejszych zastrzeżeń, pomieszczenie konferencyjne powinno posiadać duże okna, zapewniające dostęp do światła dziennego i równocześnie być wyposażone w rolety lub kotary, którymi można je zasłonić w czasie projekcji. Sala konferencyjna koniecznie musi być klimatyzowana, po to by zbyt wysoka temperatura w pomieszczeniu nie przeszkadzała prelegentom w czasie wystąpienia.

Oprócz tego, sala przeznaczona do organizacji biznesowych konferencji, powinna być wyposażona w niezbędne urządzenia ułatwiające jej przeprowadzenie. Wśród nich należy wymienić sprzęt nagłośnieniowy, dzięki któremu zyskamy pewność, że przekaz dotrze do każdego uczestnika. Duże znaczenie podczas konferencji odgrywa również ekran i rzutnik slajdów, pozwalający zaprezentować omawiane treści i ułatwiający ich przyswojenie. Z pewnością w sali przyda się też bezprzewodowe łącze z internetem, umożliwiające wyświetlenie materiałów znajdujących się z zasobach sieci.

Jeżeli planujemy organizację spotkania biznesowego, konferencji lub szkolenia w Warszawie, to z pewnością zainteresuje nas oferta obiektu świetnie się do tego nadającego – jest nim BEST WESTERN Hotel Felix. W hotelu znajdują się trzy profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, które mieszczą od 70 do 150 osób, gwarantując prawidłowy przebieg każdego spotkania. Sale są oświetlone światłem dziennym oraz znajduje się w nich odpowiedni sprzęt multimedialny. Poza dużymi salami, w obiekcie mieści się jeszcze pięć mniejszych, kameralnych pomieszczeń, przeznaczonych do spotkań w mniejszym gronie.

Jeżeli konferencja lub szkolenie zaplanowane są na kilka dni, najlepiej jest zarezerwować sobie pobyt w przestronnych i elegancko urządzonych hotelowych pokojach z dostępem do bezprzewodowego internetu.

Wchodząc na stronę internetową hotelu, znajdującą się pod adresem www.bwfelix.pl, możemy przejrzeć zdjęcia obiektu oraz zarezerwować pobyt lub wybraną salę konferencyjną.

Ciekawą propozycją jest również hotelowy blog blog.bwfelix.pl, gdzie przeczytamy informacje na temat bieżących szkoleń, targów biznesowych oraz imprez, które z pewnością zainteresują osoby przyjeżdżające do Warszawy i skłonią do uczestnictwa w nich.

Polska najkorzystniejsza cenowo
Aktualności turystyczne podały analizę ADAC - cen campingów w Europie