Sky4Fly dla ludzi biznesu

Sky4Fly dla ludzi biznesu


Biznes nierozerwalnie wiąże się dziś z podróżowaniem. Co zrobić by wyjazd służbowy zakończył się sukcesem? Tutaj liczy się efektywność. Czas to pieniądz i nie warto tracić go na zbędne przesiadki, zmiany portów i męczące długie oczekiwanie na kolejne rejsy.

Centrum Lotnicze Sky4Fly (www.sky4fly.net) wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ludzi biznesu, oferując innowacyjnykompleksowej usługi rozwiąże wszystkie problemy, które mogą stanąć na drodze nowoczesnego biznesmana. Ty skoncentrujesz się na swoim zadaniu, a Sky4Fly zajmie się Twoją podróżą. pakiet usług, dzięki którym organizacja podróży służbowej stanie się prosta jak nigdy dotąd. Skorzystanie z tej

Sky4Fly oferuje nie tylko rezerwacje biletów lotniczych, zajmie się także zakwaterowaniem w hotelu. Wszystko to w dowolnym miejscu na świecie, przy pełnej optymalizacji czasu i kosztów podróży. Sky4Fly załatwi także wszystkie niezbędne formalności. Zapewnia ubezpieczenie i pomoc w procedurach wizowych. Zaopatruje również klienta w mapy i plany lotnisk. Sky4Fly to gwarancja bezpieczeństwa. W razie wszelkich problemów związanych z koniecznością zmiany rezerwacji, opóźnieniem lub odwołaniem lotu, a także w przypadku wszczęcia postępowania reklamacyjnego względem przewoźników i hoteli, Sky4fly oferuje pełne wsparcie i pomoc dla swoich klientów.

To jednak nie wszystko. Wyjazd służbowy to nie tylko ciągła praca. Dla swoich klientów Centrum Lotnicze Sky4Fly przygotowuje oferty organizacji czasu wolnego. Nie musisz troszczyć się o zakup biletów do kin, teatrów i muzeów, Sky4Fly zrobi to za Ciebie.

Kompetentna obsługa, rzetelność i otwartość na potrzeby klienta to znaki rozpoznawcze Sky4Fly. Dzięki indywidualnemu traktowaniu każdego klienta Sky4Fly gwarantuje spełnienie wszelkich oczekiwań związanych z podróżą służbową. Wykonując jeden telefon można złożyć zamówienie, a jego wycenę i potwierdzenie rezerwacji otrzymać na skrzynkę pocztową.

Dzięki Sky4Fly to klient ma kontrolę, a jednocześnie nie musi zawracać sobie głowy formalnościami. Może w pełni skupić się na realizowaniu swoich planów biznesowych. Ze Sky4Fly wyjazd służbowy to przyjemność.

Sky4Fly – o niebo lepsi!


Sky4Fly Sp. z o.o. to internetowe biuro podróży założone w 2006 r. Specjalizuje się w sprzedaży wycieczek i biletów lotniczych. Sky4Fly jest akredytowanym agentem IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych), współpracującym zarówno z tanimi liniami lotniczymi jak i tradycyjnymi przewoźnikami. Firma reprezentuje wiodących polskich touroperatorów. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym zapewnia bezpieczeństwo, najwyższą jakość usług i najlepsze ceny. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne wycieczki, bilety lotnicze ubezpieczenia turystyczne, rezerwacja miejsc hotelowych, jak i taksówki powietrzne, wycieczki czarterowe, wyjazdy narciarskie, weekendy lotnicze, egzotyczne wakacje, transfery, wyjazdy firmowe.

 

Źródło: PR

Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Jak zabezpieczyć swoje rzeczy podczas częstych podróży oraz jakie ubezpieczenie bagażu wybrać?
Telefon, laptop i tablet – wszystkie te urządzenia, oprócz tego, że bywają drogie, często są nośnikami...
Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Dlaczego warto znać język Bliskiego Wschodu? Korzyści z nauki języka arabskiego
Region Bliskiego Wschodu jest niezwykle ważny w kontekście geopolitycznym – jego szybki rozwój,...