SKROSS wchodzi do sprzedaży w sklepach RTV Euro AGD

Szeroka gama nowoczesnych, opatentowanych adapterów do prądu oraz ładowarek szwajcarskiej marki SKROSS. Tak przedstawia się nowa kategoria produktowa, która od listopada 2013 r. dostępna jest dla klientów sieci elektromarketów RTV Euro AGD.

„Adaptery podróżne” to nowa kategoria produktowa wprowadzona przez ogólnopolską sieć elektromarketów RTV Euro AGD pod koniec 2013 roku. Teraz klienci mogą wybierać pośród bogatej oferty marki SKROSS składającej się zarówno z uniwersalnych adapterów do prądu, jak i przydatnych ładowarek umożliwiających podłączanie oraz ładowanie dowolnych sprzętów w ponad 150 krajach na całym świecie. Dodajmy, że szwajcarski SKROSS to opatentowana technologia bazująca na systemie intuicyjnych suwaków (all-in-one), przez co proponowane adaptery stanowią niepowtarzalną jakość, niedostępną wśród innych tego typu produktów dostępnych na polskim i zagranicznym rynku.

Jednym z adapterów, który zasilił ofertę RTV Euro AGD, jest SKROSS PRO (dostępny także w wersji z podwójną ładowarką USB). Ta rozbudowana przejściówka, przeznaczona dla wtyczek z uziemieniem lub bez, jest jedynym tego typu urządzeniem na świecie, dzięki któremu możemy podłączać i ładować sprzęty z 2- lub 3- bolcami w krajach o różnych typach gniazdek (Australia/Chiny, USA/Japonia, UK, Szwajcaria, Włochy, Europa).

Inną propozycją, którą można znaleźć w sklepach RTV Euro AGD, jest adapter SKROSS MUV USB. To kompaktowe urządzenie waży zaledwie 131 gram i zostało wyposażone w cztery zintegrowane wtyczki (Australia/Chiny, USA/Japonia, UK, Euro). Zastępując trzy różne urządzenia, pozwala podłączać do prądu dowolne, dwubiegunowe sprzęty, a jednocześnie – ładować dodatkowe dwa urządzenia wyposażone w wejścia USB. Ponieważ zastosowany w adapterze podwójny port USB posiada dużą moc (2100 mA), naładowanie energochłonnych produktów, jak np. tablet, nie stanowi problemu nawet przy jednoczesnym korzystaniu z funkcjonalności samego adaptera.

W ofercie sklepów RTV Euro AGD znajdziemy dodatkowo adaptery SKROSS CLASSIC, a także szeroką gamę adapterów pojedynczych, dedykowanych do używania w określonych krajach (np. Europa > UK, Europa > USA, Świat > Europa).

Na koniec dodajmy, że adaptery do prądu marki SKROSS objęte są dożywotnią gwarancją producenta. Dostarczaniem marki na polski rynek zajmuje się firma PRINTin z siedzibą w Poznaniu.

Więcej na www.skross.com.pl oraz www.euro.com.pl.  

 

 

PR

 

No posts found