Sale konferencyjne w hotelach

Jesień w pełni, a to najlepszy czas dla hoteli oferujących sale konferencyjne. Od ofert w sieci aż się roi.  Czym przyciągają hotelarze do siebie? Oto najciekawsze pakiety konferencyjne, jakie udało nam się znaleźć.

Rok w branży hotelarskiej toczy się według ściśle określonego planu, w wakacje obiekty nastawione są na turystów, zimą na przyjęcia wigilijne dla firm i bale sylwestrowe z pompą, a jesienią na klientów biznesowych, czyli tych, którzy realizują konferencje i szkolenia dla pracowników swoich firm. Właśnie dla tych ostatnich klientów powstają specjalne pakiety promocyjne oparte o najróżniejsze scenariusze.

Możemy przykładowo połączyć konferencje z nauką gry w golfa! Taki oto kurs proponuje jeden z hoteli w województwie pomorskim. Zajęcia prowadzone są na symulatorze golfa Full Swing z oprogramowaniem e6, egzamin na zieloną kartę odbywa się na polu golfowym a zajęcia prowadzą trenerzy PGA Polska. Firm, które chcą łączyć spotkania zawodowe z tego typu atrakcjami jest coraz więcej.

Liczne pakiety konferencyjne połączone ze Spa – czemu nie. Po długich godzinach spędzonych w salach konferencyjnych uczestniczy chcą odpocząć i odprężyć się, to normalne. Jak odpoczynek to na basenie, w saunie, bądź podczas relaksacyjnego masażu i właśnie tego typu oferty najczęściej spotkamy w Internecie.

Konferencje w imprezami integracyjnymi. Ten typ spotkań dla firm w ostatnich latach bije rekordy popularności, o czym doskonale wiedzą hotelarze. Przygotowują więc specjalne pobyty weekendowe wręcz szyte na miarę na potrzeby danej firmy. Wiele hoteli posiada już w swoich strukturach oddzielnych specjalistów – organizatorów imprez właśnie po to, aby zainteresowanie ich usługami rosło z roku  na rok coraz bardziej.  

Spectrum działań hoteli jak widać jest ogromne i nie odnosi się tylko i wyłącznie do wynajmu noclegów i sal konferencyjnych, o czym możemy się przekonać klikając pod ten link.

Jakie jeszcze znajdziemy atrakcje dodatkowe rezerwując sale konferencyjne w hotelach? Oto kolejne propozycje, które są równie ciekawe, co poprzednie, a jeśli chcą Państwo sami zapoznać się ze szczegółami to zapraszam tu.

Leśna ekspedycja na przykład z paintballem, podczas której grupę można podzielić na dwie drużyny walczące o beczkę piwa. Inna propozycja to na przykład pakiet łączący konferencję i naukę jazdy konno. A jeszcze inna koncepcja łączonego  pobytu w hotelu to spotkanie biznesowe plus wieczorek tematyczny dla zaproszonych gości: staropolskie obyczaje, disco lata 60-te, czy degustacja wina i innych trunków.

Niektórych organizatorów konferencji, czy szkoleń nie interesują łączone pakiety. Chcąc minimalizować koszty klienta rezerwują tylko sale konferencyjne i ewentualnie noclegi dla gości. Tego typu oferty na sale konferencyjne w hotelach znajdą Państwo na tej stronie.

Warto przeanalizować wszystkie dostępne możliwości zanim zdecydujemy się na rezerwację.

M-S-M

No posts found