Rusza wakacyjny konkurs dla pasjonatów podróży

Rusza wakacyjny konkurs Polska Wita, skierowany do wszystkich, którzy kochają podróże. Konkurs rozpoczyna się 25 lipca i potrwa 6 tygodni. Jest to doskonała okazja na wygranie atrakcyjnych nagród – wysokiej klasy aparatów cyfrowych z najnowszej serii Olympus Tough.

Wybierasz się w podróż tego lata? A może spędziłeś niezwykłe wakacje w ubiegłym roku? Niech wakacyjne pejzaże i piękne widoki staną się szansą na wygranie fantastycznych nagród! Weź udział w konkursie organizowanym przez magazyn i portal Polska Wita. Aby zostać zwycięzcą, wystarczy zebrać punkty – im więcej ich zdobędziesz, tym większa szansa na nagrodę!

Konkurs odbywa się na stronie www.polskawita.pl/konkurs i składa się z dwóch zadań. W ramach pierwszego z nich należy udzielić poprawnych odpowiedzi na dwa zamknięte pytania pojawiające się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki. Za każdą poprawną odpowiedź można uzyskać 1 punkt, a podpowiedzi łatwo da się znaleźć na stronach portalu. W drugim zadaniu należy wysłać mailowo „pocztówkę” (zdjęcie z podpisem) z wakacji lub napisać historyjkę na temat „Moje najlepsze/wymarzone wakacje”. Można wybrać to, co jest bliższe sercu – pomysłowe uchwycenie chwili za pomocą aparatu fotograficznego czy też kreatywne przelanie słów na papier, ważne jedynie by „pocztówki” i historie dotyczyły Polski. Za to zadanie, w zależności od oryginalności ujęcia tematu, przyznawanych jest od 0 do 20 punktów. Warto postarać się i wykazać wyobraźnią, a najlepsze „pocztówki” oraz historyjki zostaną opublikowane na stronach portalu.

Dwie osoby, które w danym tygodniu zgromadzą najwięcej punktów, otrzymają aparaty fotograficzne Olympus VG-120. Dodatkowo, uczestnik, który w trakcie trwania całego konkursu zdobędzie największą liczbę punktów, wygra nagrodę główną – aparat cyfrowy Olympus E-PL1 KIT! Kolejne 4 najlepsze wyniki nagrodzone zostaną: wodoszczelnym aparatem cyfrowym Olympus TG – 610 (2 sztuki) oraz aparatem cyfrowym Olympus VG-120 (2 sztuki).

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 5 września 2011 roku. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: wakacje@polskawita.pl, wpisując w tytule wiadomości „Konkurs Wakacyjny Polska Wita”. Do wiadomości muszą być dołączone dane teleadresowe, umożliwiające kontakt z uczestnikami. Wyniki końcowe zostaną opublikowane na stronie www.polskawita.pl do 10 września 2011 roku.

 

Źródło: PR

Wielka grecka przygoda: poradnik dla podróżujących
Grecja, kraj o bogatej historii, kulturze i niezwykłych krajobrazach, jest jednym z najbardziej pożądanych...
Podróże zagraniczne: Praktyczne porady i wskazówki dla podróżujących
Podróże zagraniczne to nie tylko okazja do zwiedzania niezwykłych miejsc, ale także do poznawania nowych...
Poradniki turystyczne: co oferują zwiedzającym?
Poradniki turystyczne to niezawodny sposób na wygodne i sprawne organizowanie podróży. Są one świetnym...
Atrakcje turystyczne w Świeradowie-Zdroju
Świeradów-Zdrój to dość niewielka miejscowość położona na Dolnym Śląsku, która przyciąga do siebie wielu...
Wycieczki do Chin
Zainteresowanie turystyką nigdy nie słabnie. Cyklicznie zmienia się jednak popularność najchętniej odwiedzanych...
Religijne podróże z biurem
Organizacja wyjazdów za granicę wiąże się z licznymi kwestiami natury formalnej, które utrudniają wypoczynek....