Rozwój rozpoczyna ewolucję w polskiej piłce!


1 czerwca godz.10 na stadionie Rozwoju Katowice odbędzie się impreza sportowo-pokazowa “Sportowa piłkarska młodzież na Euro 2012”. Podczas imprezy, której patronują m.in. Grzegorz Lato i Piotr Uszok zaprezentowane zostaną urządzenia i przyrządy treningowe, które zaczynają ewolucję w polskim systemie szkolenia piłkarskiej młodzieży!

Klub Sportowy Rozwój Katowice wraz z firmą Serwis Rozwój jako pierwszy w Polsce sprowadził do naszego kraju stosowane na Zachodzie i w Stanach Zjednoczonych sprzęty, dzięki którym szkolenie dzieci i młodzieży stoi tam na bardzo wysokim poziomie. Podczas pokazu zaprezentowane zostaną Jimmy Ball, Skills King, Soccer Wave, Pro Trainer oraz systemowe tablice treningowe.

W kolejnym dniach na łamach www.rozwoj.info.pl będziemy prezentować każde z tych urządzeń wraz z prezentacją filmów wideo. Podczas imprezy nastąpi także prezentacja sprzętu do budowy i konserwacji boisk oraz systemów nawadniania z pokazem na żywo i telebimie.

Patronami tego niezwykłego wydarzenia są Grzegorz Lato, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i Piotr Uszok, Prezydent Miasta Katowice. Oprócz nich na Zgody swoją obecność zapowiedzieli m.in. Antoni Piechniczek i Andrzej Strejlau. W części pokazowej uczestniczyć będą m.in. Tomasz Wróbel i Łukasz Hanzel oraz trener Piotr Stach.

Na uczestników imprezy czekać będzie poczęstunek, a po nim młodzież sama będzie mogła wypróbować przyrządy na zajęciach próbnych. Na zakończenie przewidziane jest rozdanie upominków dla najbardziej aktywnych uczestników oraz materiałów szkoleniowych.
Wzięcie udziału w imprezie „Sportowa Piłkarska Młodzież na EURO 2012” upoważniać będzie do dwóch bezpłatnych sesji treningowych z grupą do 20 osób na prezentowanych urządzeniach treningowych zainstalowanych na obiekcie Rozwoju Katowice.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W POKAZIE
Organizatorzy przyjmują zgłoszenia przedstawicieli i zawodników klubów sportowych, przedstawicieli urzędów miast i gmin oraz reprezentacji szkół pod numerem faxu 32/252-43-42 lub na adres e-mail: biuro@futbol-soccer.eu do dnia 28.05.2010. Udział w pokazie jest nieodpłatny. Więcej informacji pod numerami telefonów: 32/208-58-44, 502-987-880 oraz na www.futbol-soccer.eu i www.rozwoj.info.pl

 żródło  : PR

No posts found