Rejestracja na EuroGastro – czas start!

Rejestracja na XVIII Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro została uruchomiona.
Dla osób, które zgłoszą się online w terminie do 31 stycznia, wstęp na EuroGastro jest bezpłatny. Targi odbędą się w terminie 26-28 marca 2014 w
Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

EuroGastro 2014 to impreza wystawiennicza dedykowana specjalistom sektora HoReCa. Przedstawiciele branży gastronomicznej nie poniosą kosztu biletu wstępu na targi, jeśli do końca stycznia wypełnią formularz i zarejestrują się przez Internet. Dla osób, które dokonają rejestracji po tym terminie, bilet wstępu objęty będzie 50% zniżką. Rejestracja online będzie aktywna do 24 marca, po tym terminie będzie można zarejestrować się na miejscu, wtedy jednak cena biletu wstępu wyniesie 60 złotych za każdy dzień.

Na Targach EuroGastro przedstawciele firm polskich i zagranicznych zaprezentują ofertę w zakresie prowadzenia biznesu gastronomicznego. Obejmie ona wyposażenie zaplecza kuchennego, żywność i napoje dla gastronomii, wyposażenie sal restauracyjnych i barów, akcesoria, oprogramowanie i środki czyszczące, a także produkty i półprodukty cukiernicze, lodziarskie i piekarskie. EuroGastro to impreza skierowana do właścicieli i managerów restauracji, hoteli i pensjonatów, klubów, pubów, małej gastronomii, kawiarni, firm cateringowych, hurtowni gastronomicznych, dystrybutorów produktów i usług dla sektora HoReCa, kucharzy i szefów kuchni, a także zarządzających punktami zbiorowego żywienia.

Więcej informacji: www.eurogastro.com.pl/rejestracja.

***

MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 8 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych. Są to: EuroGastro, EuroLab, CrimeLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel, Infrastruktura oraz Wędkuj z Nami.

 
PR

 

No posts found