Przedłużamy zimowe szaleństwo w Świeradowie Zdroju!

Przed nami ostatnie dni zimy. Na wielki finał zimowego szaleństwa warto wybrać się do Świeradowa Zdroju. W dniach 10-16 marca każdy gość jednego z ośmiu hoteli należących do grupy Górskie Hotele SPA dostanie w prezencie bezpłatny Skipass na najnowocześniejszą Kolej Gondolową. Hotel Medical SPA Malinowy Dwór przygotował dodatkowo pakiet pobytowy Malinowe SKI Free, który pozwoli stuprocentowo wykorzystać czas spędzony w górach.

Zima powoli dobiega końca i choć tęsknimy już za wiosną to chcielibyśmy wykorzystać ostatnie dni zimy jak najlepiej. W dniach 10-16 marca warto wybrać się do Świeradowa Zdroju, gdzie trwać będzie akcja SKI FREE. Wszystkie hotele  należące do grupy Górskie Hotele SPA przygotowały dla swoich gości bezpłatne Skipassy na Kolej Gondolową. Stacja Ośrodka SKI & SUN Świeradów Zdrój to obowiązkowy przystanek dla wszystkich miłośników sportów zimowych. Wjazd na Stok Izerski dostarczy pięknych widoków, a zjazd niezapomnianych wrażeń.

Zimowe ostatki

Hotel Medical SPA Malinowy Dwór na niezapomniane zakończenie tegorocznej zimy proponuje swoim gościom pakiet pobytowy Malinowe SKI FREE. Oprócz 3-dniowego Skipass’u na Kolej Gondolową znalazły się w nim dwa zabiegi lecznicze na każdy dzień (do wyboru z listy zabiegów dostępnych w Pakiecie Podstawowym) oraz bezpłatny dowóz busem do kolei. Goście korzystający z pakietu mają także nieograniczony dostęp do dużego basenu z systemem hydromasaży, świata saun (fińska, ziołowa, parowa) wraz z tepidarium, zewnętrznego jacuzzi na tarasie oraz strefy fitness ze sprzętem do ćwiczeń.

 Akcja SKI FREE w Świeradowie Zdroju odbędzie się w dniach 10-16 marca 2014 roku. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor oraz www.kolejnaswieradow.pl.


Dodatkowe informacje

Malinowe Hotele to sieć ośrodków medical SPA zlokalizowanych w Świeradowie Zdroju (Malinowy Dwór) oraz Solcu Zdroju (Malinowy Zdrój, Baseny Mineralne oraz Malinowy Raj – nowa inwestycja, której budowę rozpoczęto w listopadzie 2013 roku). Usługi obejmują fachową opiekę lekarską i profilaktykę zdrowotną z wykorzystaniem zabiegów bazujących na najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej pochodzącej ze źródła Malina. Podstawę oferty stanowią Centra Rehabilitacji, w których goście mogą korzystać z zabiegów z zakresu balneologii, hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii oraz różnych form masażu. Ofertę uzupełniającą stanowią zabiegi kosmetyczne SPA i Wellness.

Malinowy Zdrój to pierwszy obiekt w Polsce, który otrzymał europejski certyfikat MEDICAL WELLNESS potwierdzający wysoki standard usług hotelowych i leczniczych oraz certyfikat zarządzania jakością ISO. Ośrodek został także nagrodzony w prestiżowym konkursie SPA Prestige Awards oraz zajął po raz ósmy 1. miejsce w Polsce w kategorii medyczne SPA&Wellness. Malinowy Dwór otrzymał w 2011 roku nagrodę „Jakość Roku” oraz wyróżnienie od redakcji magazynu „Forbes” wstępując tym samym do elitarnego grona najlepszych hoteli w kraju, a także po raz trzeci zyskał tytuł Najlepszego hotelu Resort SPA w Polsce w konkursie SPA Prestige Awards. Baseny Mineralne to jedyny w Polsce kompleks z leczniczą wodą mineralną, którego otwarcie odbyło się w lutym 2013 roku.

Więcej informacji o Malinowe Hotele Sp. z o.o. na: www.malinowehotele.pl

Ferie z rodziną w hotelu z basenem - gdzie warto się wybrać?
Zimowe ferie z rodziną mogą być niezapomniane, zwłaszcza jeśli zdecydujecie się na pobyt w atrakcyjnym...
Romantyczny weekend w spa - czemu warto?
 Weekend w ekskluzywnym Hotelu Spa to doskonały sposób na spędzenie czasu z drugą połówką. Jest to relaksujące,...
Wypocznij z dala od zgiełku - Spa w Pobierowie
Kiedy odczuwamy zmęczenie nic nam nie wychodzi. Jesteśmy rozdrażnieni, szybko się irytujemy i nic nie...
Ferie zimowe z dziećmi ? domy i apartamenty w górach.
Nie jest łatwo wybrać miejsce na wakacje zimowe z dziećmi, gdyż musimy wtedy brać pod uwagę nie tylko...
Bezpieczna przystań na wczasy z dzieckiem nad morzem
Szukasz miejsca na wakacje z dzieckiem? Już jest - Port Dzieci - to bezpieczna przystań na wypoczynek...
Strefa relaksu nad morzem...
Potrzeba wypoczynku i wyciszenia raz na jakiś czas jest zupełnie naturalna dla każdego z nas. Wspaniałe...