Polskie miejsca noclegowe otrzymały nagrodę Zoover Award

Pięć polskich miejsc noclegowych otrzymało prestiżową nagrodę Zoover Award. Centrum Sułkowski Conference & Resort zdobyło najwyższą punktację wśród wszystkich obiektów noclegowych w Polsce, znajdujących się w bazie Zoover.

Wśród laureatów znajdują się również trzy kempingi oraz jeden obiekt typu Bed & Breakfast. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Polski hotel otrzymał wysokie noty

Jak wspomniano wyżej, pięć polskich obiektów noclegowych zostało wyróżnionych tegoroczną nagrodą Zoover Award. Hotel Sułkowski Conference & Resort to duży kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny, położony nad Jeziorem Dominickim, który uzyskał bardzo wysoką ocenę średnią, wynoszącą 9,8 punktów w 10-cio stopniowej skali. Jest to najlepszy wynik wśród wszystkich obiektów, znajdujących się w Polsce, które oceniali Użytkownicy Zoover, dlatego hotel otrzymał nagrodę Zoover Award dla najlepszego hotelu w Polsce. Niestety ze względu na małą liczbę opinii, które są bardzo ważnym czynnikiem, hotel nie został ujęty w Top 10 najlepszych hoteli
w Europie.

Również trzy kempingi w Polsce zdobyły nagrodę Zoover Award. Kemping Małe Miasto, położony w Nowym Mieście uplasował się na miejscu 1 z oceną ogólną 9,51. Pod Lasem w Bolkowie, z punktacją 9,08 znalazł się na miejscu drugim, a kemping Forteca zamyka zestawienie Top 3 najlepszych kempingów w Polsce z oceną końcową wynoszącą 8,95. Obiekt typu Bed & Breakfast: Zorza Poranna z oceną 9,74 również został uhonorowany nagrodą Zoover Award.

Top 10 najlepsze hotele w Europie

Hotel Casa Turchetti we Włoszech został oceniony najwyżej, przez Użytkowników Zoover i tym samym plasuje się na pierwszym miejscu zestawienia. Różnice punktowe w ocenie obiektów, znajdujących się w Top 10 są naprawdę niewielkie i sięgają setnych miejsc po przecinku. Aby stworzyć Top 10, najpierw wybrano najwyżej oceniany obiekt w danym kraju, a następnie w oparciu o średnią ocenę, ułożono listę obiektów, które otrzymują nagrodę Zoover Awards 2014.

We Włoszech najlepszy hotel w całej Europie

Obiekt Casa Turchetti położony w Taormina jest najwyżej ocenionym, przez Użytkowników Zoover hotelem
w Europie. Średnia ocena wyniosła aż 9,88 punktów. Goście, pełni uznania, nie szczędzą pochwał: “Oboje właściciele pracują z ogromną pasją, energią i przyjemnością. Zmęczeni długą podróżą dotarliśmy na miejsce o trzeciej w nocy. Powitano nas kuflem piwa na pięknym tarasie z widokiem na dymiącą Etnę. Raj na ziemi.”

Niemcy i Szwajcaria gonią Włochy

Konkurencja w Top 10 jest naprawdę bardzo duża. Na miejscu drugim znalazł się niemiecki hotel Akzent Kaliebe, który otrzymał ocenę niższą jedynie o siedem setnych, czyli wynik 9,81. Hirschen Velohotel położony w szwajcarskim Ramsen zajmuje miejsce trzecie z oceną ogólną: 9,78. Austria dogania sąsiadów, a hotel Sonnhof w Grossarl został oceniony przez Użytkowników Zoover na 9,65 punktów.

Entuzjastyczne opinie

Kolejne miejsca w Top 10 są również bardzo wysoko oceniane. Na miejscu 5-tym z oceną 9,54 uplasował się hotel Kogerstaete Texel, a Użytkownicy Zoover wyjaśniają, dlaczego lubią tam przebywać: „Wybraliśmy Kogerstaete ze względu na doskonałe opinie gości. Po naszym pobycie zgadzamy się z wszystkimi poprzednikami”. Również Residence Pierre we francuskim Rosières-près-Troyes otrzymał entuzjastyczne opinie. Jeden z Użytkowników Zoover pisze: „Osoby, które chcą się poczuć jak w raju, muszą koniecznie odwiedzić Résidence Pierre! Fantastyczna atmosfera, a kuchnia znakomita!” Hotel zajął miejsce 6, z punktacją wynoszącą 9,53.

Top 10 najlepszych hoteli w Europie zamykają kolejno hotele w Portugalii, Turcji, Chorwacji i Belgii. Portugalski hotel Miragem w Cascais (9,48) znajduje się na miejscu 7, a ocena ogólna jest wyższa od tureckiego Hillside Beach Club w Fethiye (9,46), jedynie o dwie setne punktu. Miejsce 9 należy do hotelu Solaris Jakov (9,45), położonego w Sibenik w Chorwacji. Hotel De Lanterfanter w belgijskim Schönberg zamyka Top 10, z punktacją 9,43.

Top 10 najlepszych hoteli w Europie

1

Włochy

Taormina

Casa Turchetti****

9,88

2

Niemcy

Trassenheide

Akzent Kaliebe***

9,81

3

Szwajcaria

Ramsen

Hirschen Velohotel***

9,78

4

Austria

Grossarl

Sonnhof***

9,65

5

Holandia

Texel

Kogerstaete Texel (De Koog)***

9,54

6

Francja

Rosières-près-Troyes

Residence Pierre****

9,53

7

Portugalia

Cascais

Miragem*****

9,48

8

Turcja

Fethiye

Hillside Beach Club*****

9,46

9

Chorwacja

Sibenik

Solaris Jakov***

9,45

10

Belgia

Schönberg

De Lanterfanter***

9,43

 

Nagrody Zoover Awards 2014
 
Nagrody Zoover Awards zostały stworzone, aby uhonorować najlepsze obiekty noclegowe w Europie. Na stronach Zoover znajduje się obecnie ponad 100.000 miejsc noclegowych, które zostały ocenione przez Użytkowników Zoover.
 
W tym roku nagrody Zoover Awards zostaną przyznane aż w 60 krajach. Po raz pierwszy zostaną wręczone nagrody również w ‘mniejszych’ kategoriach, takich jak: Dom wakacyjny, Willa oraz Zamek.


Więcej informacji na temat Nagród Zoover Awards można znaleźć tutaj:  Weblog.zoover.pl

 

No posts found