PolskiBus.com przewiózł już 5 milionów pasażerów

  • 5 milionów przewiezionych pasażerów przez niecałe 3 lata
  • 16 linii łączących 20 polskich miast i 5 europejskich lokalizacji
  • 98 najwyższej jakości autokarów VanHool Astromega i Altano
  • 50 nowych pojazdów zakupionych w 2013 r. dołączy do floty PolskiBus.com w 2 i 3 kwartale 2014 r.
  • Na wybranych trasach na pokładach autokarów serwowany jest bezpłatny poczęstunek.
  • Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację.
  • Bilety można rezerwować na stronie internetowej www.polskibus.com.

PolskiBus.com z ogromną radością ogłasza, że przewiózł już 5 milionów pasażerów. To wspaniały wynik przewoźnika po dwóch i pół roku działalności firmy, która weszła na polski rynek w czerwcu 2011 roku. Tylko w ciągu ostatnich 4 miesięcy PolskiBus.com przewiózł milion pasażerów.

PolskiBus.com kontynuuje dynamiczny rozwój swojej sieci połączeń. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie PolskiBus.com rozbudowuje sieć, wprowadza nowe linie i zwiększa swoją flotę.
W drugim półroczu 2013 r. firma ogłosiła zakup 75 nowych autokarów najwyższej jakości. Część tych pojazdów zostało już przeznaczonych do obsługi bazy operacyjnej we Wrocławiu, nowych linii oraz dodatkowych połączeń na istniejących już trasach, które zostały wprowadzone w ostatnich tygodniach 2013 r. Obecnie PolskiBus.com oferuje 16 tras, które obsługiwane są przez 98 nowoczesnych autokarów Van Hool Astromega i Altano. Pozostałe nowoczesne i najwyższej jakości pojazdy zamówione w 2013 r. dołączą do floty PolskiBus.com w drugim i trzecim kwartale 2014 r. Pragniemy zapewnić naszym pasażerom bezpieczną, jeszcze bardziej komfortową podróż w atrakcyjnej cenie oraz oferować jeszcze większy wybór kierunków podróży i połączeń.

Komfort i zadowolenie klienta jest zawsze najwyższym priorytetem dla PolskiBus.com. Firma będzie nadal ciężko pracować, aby utrzymać i poprawiać standardy, których jej klienci oczekują. Pragniemy zapewnić, że PolskiBus.com z nowoczesnymi, komfortowymi, ekologicznymi i przyjaznymi dla środowiska autokarami (z uchylnymi siedzeniami, toaletą oraz bezpłatnym dostępem Wi-Fi) każdego dnia będzie wyznacznikiem najwyższej jakości.

Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com mówi: Jesteśmy niezwykle podekscytowani faktem, że każdego dnia podróżuje z nami coraz więcej klientów. Liczba 5 milionów przewiezionych pasażerów to imponujący wynik, który jest dowodem na to, że odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, by nieustannie oferować najwyższą jakość usług i rozwijać nowe linie. Realizując tę strategię, w ostatnich miesiącach uruchomiliśmy we Wrocławiu bazę operacyjną i 4 zupełnie nowe linie. Mogę obiecać, że przygotowujemy więcej niespodzianek dla naszych pasażerów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.PolskiBus.com, gdzie można zarezerwować bilety
i uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika oraz na fan page marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

 

PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras. Tym samym dociera do 20 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia
i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 5 500 000 biletów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook – www.facebook.com/polskibus.

 

PR

No posts found