Poczuj zimę na TT Warsaw

Podczas XXI Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw jeden z targowych sektorów będzie dedykowany miłośnikom zimy. Organizator, MT Targi Polska, ponownie zorganizuje Event Zimowy skupiający firmy, które posiadają ofertę oraz zapewniają atrakcje związane z wypoczynkiem o tej porze roku. Na miejscu będzie można spróbować jazdy na nartach i posmakować kuchni narciarskiej.

Osoby, które z utęsknieniem wypatrują zimy, już niebawem będą mogły poczuć klimat białego szaleństwa. Podczas targów TT Warsaw 2013 odbędzie się Event Zimowy, w którym przez trzy dni dostępna będzie oferta zimowych wyjazdów. Prezentować się będą miasta i regiony Polski, Słowacji i Włoch, a także stacje narciarskie.

Rozgrzewka

Atrakcją sektora będzie możliwość spróbowania sił na symulatorze jazdy na nartach i snowboardzie. Ten specjalistyczny sprzęt zostanie przywieziony z Beskidów, z centrum narciarskiego przy kompleksie hotelowo-turystycznym Czarny Groń. Początkujący będą mogli przekonać się na czym polega ta dyscyplina, a zaawansowani sprawdzić poziom swoich umiejętności. Będzie można skorzystać ze wskazówek profesjonalistów, ponieważ wydarzenie będzie animowane przez pracowników centrum. Dodatkowo każdego dnia będzie można stanąć do konkursu i wygrać atrakcyjne nagrody – wyjazdy zagraniczne, pobyty w hotelach i nagrody rzeczowe.

Narciarskie dania

Nieodłącznym elementem sportów zimowych jest smaczna kuchnia, daniami której można się nasycić po wysiłku na stoku. Odwiedzający będą mieli okazję do spróbowania smakołyków, które najczęściej serwuje się w polskich górach. W menu znajdzie się m.in. kwaśnica, żurek z białą kiełbasą, placki po zbójnicku, pierogi z bryndzą. Na stanowisku Live Cooking przygotowywane będą naleśniki z farszem góralskim, grillowane oscypki i moskole z bryndzą.

Dla dzieci

W trakcie Eventu Zimowego nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Na stoisku firmy Nord Ohjelmapalvelut, zajmującej się obsługą turystyczną wyjazdów do Laponii, dzieci będą mogły napisać listy do Świętego Mikołaja. Dodatkowo w sektorze będą Śnieżynka, Mikołaj i miś polarny, którzy chętnie staną do wspólnego zdjęcia i obdarują dzieci słodyczami. Na stoisku POTRIS młodzież będzie mogła spróbować swoich sił na mini symulatorze jazdy na snowboardzie, a najmłodsi zamienią się w swoją ulubioną postać z bajki dzięki kącikowi malowania buziek.

Informacje praktyczne

Targi TT Warsaw odbędą się w dniach 28-30 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 c w Warszawie. Krajem partnerskim tegorocznej edycji jest Tunezja.

Więcej informacji oraz formularze rejestracyjne na stronie www.ttwarsaw.pl oraz fanpage’u www.facebook.com/Urlopowicze.

 

________

MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 8 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych. Są to: EuroGastro, EuroLab, CrimeLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel, Infrastruktura oraz Wędkuj
z Nami.

Targi LATO już w najbliższy weekend
Już jutro rozpoczną się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013. Wyczekiwany Wielki Kiermasz Turystyczny...
Trwają zapisy na jubileuszowy TOUR SALON!
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń wystawców do udziału w największych w Polsce targach turystycznych...