Planujesz zwiedzanie? Sprawdź czy warto!

Marząc o wakacjach spędzamy godziny oglądając zachwycające zdjęcia w Internecie. Niestety zdarza się, że po przyjeździe na miejsce rzeczywistość nie jest tak kolorowa – ogromny ogród okazuje się być małym skwerkiem, a niesamowity pałac zrujnowaną kamienicą. Portal WartoZwiedzic.pl wyszedł naprzeciw obawom podróżujących – dzięki usłudze Google Street View prezentuje atrakcje takimi, jakie są.

WartoZwiedzic.pl jest serwisem, który już od 5 lat pomaga turystom planować urlop i weekendy, gromadząc i prezentując informacje o atrakcjach turystycznych. Serwis pozwala urlopowiczom zapoznać się z opiniami o miejscach i podzielić się własnymi wrażeniami po ich odwiedzeniu. W lipcu tego roku portal wprowadził kolejne udogodnienia, dzięki którym odkrywanie nowych miejsc stało się jeszcze prostsze. Jednym z nich jest obraz z Google Street View.

Dzięki usłudze, podczas wakacji unikniemy niemiłych niespodzianek. W szybki i prosty sposób możemy obejrzeć otoczenie lub obiekt turystyczny, samemu oceniając jego atrakcyjność. Wirtualny spacer po Pałacu Wilanowskim daje dokładne wyobrażenie o jego wielkości i wszechobecnym przepychu. Widok Zamku w Bobolicach przekona niejednego turystę, że warto się tam wybrać osobiście.

Dzięki Google Street View przed podróżującym nic się nie ukryje. Świadomość, że w każdej chwili można sprawdzić, jak dane miejsce wygląda w rzeczywistości daje podczas planowania urlopu duże poczucie bezpieczeństwa – komentuje Marek Olczak z serwisu WartoZwiedzic.pl.

Nowa wersja WartoZwiedzic.pl otwiera przed turystami kolejne możliwości oraz inspiruje ich do odkrywania ciekawych miejsc w Polsce. Oprócz usługi Google Street View, na uwagę zasługuje użyteczny wygląd oraz nowe funkcjonalności. Używając przycisku „byłem tu” użytkownik może stworzyć własny profil podróżniczy i pochwalić się swoimi odkryciami wśród znajomych. Posługując się przyciskiem “chcę tu być” łatwo zaplanuje kolejne wyjazdy i na bieżąco będzie otrzymywać powiadomienia o aktywności użytkowników w wybranych miejscach. W serwisie ulepszono również mapę na stronie głównej, która automatycznie wskazuje atrakcje z okolicy, w której znajduje się użytkownik. Intuicyjna wyszukiwarka ułatwia natomiast odnalezienie konkretnego miejsca lub miejscowości.

Entuzjastycznie przyjęte przez użytkowników zmiany pozwalają stwierdzić, że dzisiejszy podróżujący pragnie być świadomy i czuć się bezpiecznie. Jest przy tym ciekawy świata i z chęcią odkrywa nowe, niezwykłe miejsca. Wirtualne zwiedzanie to doskonała inspiracja do odwiedzenia ich na żywo.


PR

Wycieczka na Islandię - Co warto zobaczyć?
Islandia, kraj ognia i lodu, jest miejscem, które zachwyca swoją niezwykłą przyrodą i krajobrazami, jakich...
Wakacje All Inclusive LATO 2024 - Dlaczego warto zarezerwować już teraz?
Wakacje First Deal czy Last Minute? Planowanie wymarzonych wakacji to czasem wyjątkowe wyzwanie. Szukając...
Jak wybrać odpowiednią pojemność plecaka turystycznego?
Podróżowanie to pasja, która pozwala nam odkrywać nowe miejsca, poznawać różne kultury i tworzyć niezapomniane...
Podróż do Tajlandii - internet mobilny na wyjazd
Podróż do Tajlandii – internet mobilny na wyjazd Podróżowanie do egzotycznych zakątków takich...
Stronie Śląskie Atrakcje - Krótki przewodnik po najbardziej dziewiczym fragmencie ziemi kłodzkiej.
Stronie Śląskie, położone w malowniczym sercu Gór, stanowi jedno z tych miejsc na mapie Polski, które...
Jak dojechać do Kwidzyna z Gdańskiego lotniska?
Witaj w sercu północnej Polski, w Gdańsku – mieście o bogatej historii, malowniczych uliczkach i otwartym...