Pełen relaks. Zobacz, co zagwarantuje Tobie prawdziwy wypoczynek.

Wybierając meble wypoczynkowe do salonu kierujemy się kilkoma ważnymi zasadami, które sprawiają, że będą nam one służyły przez lata i umilały godziny spędzone w domu. Mebel musi być nie tylko funkcjonalny, ale również ładnie się prezentować. Przede wszystkim sofa bądź narożnik musi pasować kolorystycznie i stylistycznie do reszty pomieszczenia, tak, aby cały pokój wyglądał estetycznie. Bardzo ważny jest również wybór rozmiaru naszego mebla. Należy się dobrze zastanowić i dopasować mebel do wielkości salonu oraz zdecydować, czy wolimy zainwestować w sofę, czy też w narożnik. Meble wypoczynkowe mają za zadanie służyć nam zarówno podczas przyjmowania gości, jak i podczas zwykłego, codziennego wypoczynku, niezwykle ważnego podczas długich godzin spędzonych w pracy. Doskonałymi meblami wypoczynkowymi są systemy modułowe Massimo, dostępne w ofercie firmy Gala Collezione. Przeczytaj nasz krótki opis tych mebli, a przekonasz się, że Ty również potrzebujesz ich w swoim salonie.

Co ma największy wpływ na odczuwanie komfortu podczas wypoczynku na kanapie, sofie czy narożniku? Zarówno jego design oraz fakt, że każdego dnia cieszy nasze oko, ale również to, że jest miękka, sprężysta, wygodna i doskonale dopasowuje się do naszego ciała. System modułowy Massimo to wiele różnych możliwości konfiguracji dowolnego rozmiaru sofy, kanapy lub narożnika, dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta. Możesz połączyć różne elementy należące do tego systemu modułowego w zależności od wymiarów i rozplanowania pomieszczenia – może to być mała sofa, większy narożnik lub bardzo duży układ w kształcie litery U.

Narożnik modułowy Massimo kryje w sobie kilka różnorodnych funkcji, dzięki którym jego użytkowanie staje się jeszcze ciekawsze, a sam mebel stanie się Twoim ulubionym. Na oparciach zamontowane są wygodne zagłówki, a narożnik może być wyposażony między innymi w poręczny bar ze schowkiem, funkcję spania, sterowane elektrycznie wysuwane siedzisko oraz funkcję relaksu rozkładaną manualnie lub elektrycznie.

Co sprawia, że system modułowy Massimo jest idealnym meblem wypoczynkowym do salonu? Może być uzupełniony o fotel z elektryczną funkcją relaksu, co gwarantuje jeszcze przyjemniejszy odpoczynek. Fotel jest rozkładany jednym kliknięciem bez konieczności wstawania, dzięki czemu możesz dopasować najwygodniejszą dla siebie pozycję – od siedzącej po półleżącą. Idealna funkcja, która zapewni Ci bardzo przyjemne chwile odprężenia i pozwoli zapomnieć o trudach codziennego życia.

Zachęciliśmy Cię do zakupu systemu modułowego Massimo? Świetnie! Gala Collezione proponuje Tobie pełen relaks z Massimo. Wystarczy, że w wybranym salonie skonfigurujesz wymarzony mebel wypoczynkowy z elementów systemu modułowego Massimo, sprawdź, który będzie spełnieniem Twoich potrzeb. Dostosuj mebel do Twojego salonu. Masz możliwość uzupełnienia go np. o fotel z elektryczną funkcją relaksu. Więcej informacji o szczegółach na stronie internetowej firmy www.galameble.com oraz w salonach meblowych.

No posts found