Oferty na sylwester 2014/2015

Sylwester w Paryżu, na gorącej plaży, a może w górach z przyjaciółmi? Jeśli tak jak inni marzysz o wspaniałej imprezie noworocznej, to już teraz zacznij przeglądać oferty.

Z ofertami sylwestrowymi jest tak, jak z piosenką Georga Michaela „ Last christmas”, bez względu na to, kiedy usłyszymy ją w radio, to zawsze z przyjemnością nadstawiamy ucha. Natomiast na ofertach sylwestrowych publikowanych nawet w sierpniu chętnie zawieszamy oko, chociażby po to, aby pomarzyć… A warto dodać, że nasz gust względem zabawy sylwestrowej zaczyna się trochę zmieniać, wszystko za sprawą tego, że przeloty do pięknych stolic sąsiadujących państw stały się dostępne cenowo. Wykupujemy zatem przelot z paczką znajomych i świętujemy na deptakach w otoczeniu zabytków i ludzi z całego świata. Spędzenie sylwestra w Paryżu czy Wiedniu nie jest już problemem, a pobyt chociażby w Paryżu w tym czasie przez trzy dni można zakupić już za 300 złotych od osoby. To znacznie mniej niż zwykle wydajemy na salę, sukienkę i fryzjera, a mamy zagwarantowany atrakcyjny i innowacyjny pobyt w innym państwie. (Warto dodać, że jeśli ktoś z Państwa również myśli o takim sylwestrowym wyjeździe, to radzimy się spieszyć z wyszukiwaniem wycieczek, gdyż w poszczególnych portalach zostały już tylko pojedyncze oferty, a mamy dopiero wrzesień).

Nasze drogi w tym czasie coraz częściej kierują się w stronę górskich miejscowości, a najchętniej do urokliwych i kameralnych miejsc, gdzie w chacie góralskiej przy kominku możemy nie tylko doskonale wypocząć, ale pobawić się w klimacie zakopiańskim. Młodzi ludzie już teraz wyszukują ofert na wynajem takich domków, a wiadomo, im wcześniej dokonamy rezerwacji tym taniej za to zapłacimy. Zainteresowanych już teraz odsyłamy pod ten link – szczególnie warty uwagi jest także Pensjonat Toporów, który to prezentowany jest przez serwis www.e-konferencje.pl.( W nim z kolei znajdą Państwo obiekty typowo hotelowe zlokalizowane nie tylko w górach, ale w całej Polsce).  

A, gdy nie mamy już czasu, aby szukać tanich wyjazdów czy pensjonatów w urokliwych miejscach pozostaje nam tylko zapisać się na listę uczestników typowych imprez sylwestrowych na salach restauracyjnych, które można wyszukać chociażby tu.

Życzymy Państwu wytrwałości w szukaniu ciekawych ofert sylwestrowych i oczywiście wspaniałej zabawy.

M-S-M

No posts found