Nowy Prezes spółki B&B Hotels Polska

Francuska sieć hoteli ekonomicznych B&B ma nowego prezesa na Polskę. Funkcję tę objęła Beatrice Bouchet, która poprzednio pracowała dla centrali sieci B&B Hotels we Francji. Beatrice Bouchet zastąpiła na stanowisku dotychczasowego prezesa Krzysztofa Potockiego, który objął stanowisko Doradcy Zarządu B&B Hotels Polska.

Beatrice Bouchet , nowa Prezes sieci B&B na Polskę, ukończyła Wyższą Szkołę Handlu w Bordeaux. Karierę zawodową rozpoczęła od stanowiska Kierownika Studiów Międzynarodowych w Ubifrance (Francuskie Centrum Handlu Zagranicznego). Następnie przeprowadziła się do Polski i podjęła pracę dla Louvre Hotels Group, gdzie odpowiadała za rozwój sieci. Karierę kontynuowała w spółce zarządzającej marketami budowlanymi Castorama, gdzie zajmowała się analizą biznesu. Mieszkając w Polsce dokładnie poznała rynek krajowy i nauczyła się płynnie mówić po polsku. Z początkiem sierpnia 2007 roku powróciła do centrali B&B Hotels we Francji, aby objąć stanowisko Managera Projektu, które sprawowała do 2011 roku.

B&B Hotels Groupe jest obecnie trzecią co do wielkości siecią hotelową we Francji. Posiada ponad 230 hoteli we Francji i Niemczech, osiem we Włoszech, dwa w Polsce oraz jeden w Portugalii. W obiektach tych mieści się łącznie  ponad 18 tysięcy pokoi. W każdym hotelu należącym do sieci stawiamy przede wszystkim na jakość i profesjonalną obsługę. Bez względu na lokalizację w naszych obiektach oferujemy konkurencyjny stosunek jakości do ceny, jednocześnie podkreślając indywidualny design poszczególnych lokalizacji – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska. Nowa Prezes odegrała znaczącą rolą w negocjacjach dotyczących lokalizacji obecnych oraz przyszłych obiektów sieci B&B. Jej plany obejmują przede wszystkim dynamiczny rozwój portfolio spółki.   


Więcej informacji o hotelach B&B w Polsce można znaleźć na stronie www.hotelbb.pl

 

Źródło: PR

Miejsca i hotele na wyjazdy integracyjne
Wybór odpowiedniego miejsca na wyjazd integracyjny jest kluczowym elementem, który może znacząco wpłynąć...
Idealny samochód dla Twojego hotelu? Postaw na Mercedes-Benz!
Świat luksusowego doświadczenia w podróżowaniu stale ewoluuje, a branża hotelarska wciąż stawia sobie...
Ferie z rodziną w hotelu z basenem - gdzie warto się wybrać?
Zimowe ferie z rodziną mogą być niezapomniane, zwłaszcza jeśli zdecydujecie się na pobyt w atrakcyjnym...
Małopolska: Miejsce, gdzie wypoczynek spotyka przygodę!
Małopolska to niezwykłe miejsce, które oferuje zarówno możliwość relaksu, jak i niezapomniane przygody....
Noce saunowe - niezapomniane wrażenia!
Gorąca para unosząca się w powietrzu, aromatyczne olejki eteryczne, ciepłe drewno i przyjemna cisza…...
Szczawnica: harmonia natury, zdrowia i kultury
Zaklęta u stóp majestatycznych Gór Pienin, Szczawnica stanowi żywy dowód na trwały urok i leczniczą moc...