NOWOŚĆ! Wędliny po naszemu UPIECZONE

W trakcie celebrowania posiłków, szczególnie tych wyjątkowych, jak weekendowe śniadania często marzymy o wędlinach, takich jak dawniej… Pełnych smaku, aromatu, doskonale przyprawionych, cieszących oko i zachwycających podniebienie. Ponad wszystko zależy nam również na najwyższej jakości produktów i zdrowym ich przygotowaniu. Dla wszystkich ceniących domowe, pyszne wędliny firma Hańderek przygotowała nowe UPIECZONE

                        logo_Hańderek_dupieczone_logo1

Przygotowanie domowych wędlin nie jest łatwe, szczególnie jeśli chcemy zachować ich soczystość. Dodatkowo ich domowa produkcja wiąże się ze znajomością mięs, procesów wytwórczych i temperatur ich pieczenia. Musimy również zaufać nieznanym dostawcom półproduktów i z pewnością poświecić wiele czasu i uwagi mięsiwie zamkniętemu w piekarniku. Często na wykonanie własnych wędlin decydujemy się w przededniu rodzinnych uroczystości lub świąt. Co w natłoku innych obowiązków kończy się dość niefortunnie – zbyt wypieczoną i niesmaczną wędliną. Jak oszczędzić sobie kuchennych rozczarowań? Jak „nie zwariować” przed ladą działu mięsnego i nakarmić rodzinę pysznym UPIECZONYM mięsem? – najlepiej pozostawić kwestię wyrobu wędlin specjalistom i zaufać nowej grupie wędlin firm Hańderek.

Po naszemu UPIECZONE

boczek_Handerek_m

Rodzinna firma z podbeskidzkiej wsi Buczkowice wprowadza na rynek nową markę wędlin Po naszemu UPIECZONE. To grupa mięs z najlepszej polskiej wieprzowiny i drobiu pieczona w wysokiej temperaturze w taki sposób, aby zachować kruchość i soczystość wędlin. Wędliny UPIECZONE, to boczek i bekon oraz filet z indyka. Wypieczona skórka, delikatne mięso o sprężystej strukturze i moc aromatów łączących w sobie soki mięsiwa i indywidualnie dobrany zestaw przypraw – to najsmaczniejsze cechy wyróżniające te wędliny.

   Boczek_Upieczony_Handerek_m

Boczek Upieczony Fot. ZPM Hańderek

Boczki i bekony jak dawniej

Bez nich nie wyobrażamy sobie solidnej jajecznicy, typowego angielskiego śniadania, spaghetti carbonara, czy nadzienia do pierogów – boczek i bekon, bo o nich mowa to składniki wielu uwielbianych przez nas potraw. Aromatyczny Bekon Upieczony i Boczek Upieczony, to tradycyjnie przygotowane wyroby o wyjątkowym smaku. Długie pieczenie i staranne nacierane

przyprawami sprawiają, że boczek i bekon nie tylko widokiem wzmagają nasz apetyt, ale podczas krojenia zachowują swoją strukturę i „obłędnie” smakują. Produkty te szybko staną się niezbędną bazą do wielu tradycyjnych zup oraz przepisów przywiezionych np. z Włoch.]

Bekon Upieczony Fot. ZPM Hańderek

Bekon Upieczony Fot. ZPM Hańderek

UPIECZONY Bekon – to wędlina na bazie najlepszego boczku, którą bez trudu pokroimy w plastry i ułożymy na kanapkach. Tak energetyczne śniadanie, to doskonały początek dnia pełnego wyzwań.

100 g Boczku Upieczonego wykonano ze 125 g mięsa.

100 g Bekonu Upieczonego wykonano z 117 g mięsa.

Filet Upieczony z indyka Fot. ZPM Hańderek

Filet Upieczony z indyka Fot. ZPM Hańderek

Cierpliwie UPIECZONY indyk

Filet Upieczony z indyka – to propozycja dla wielbicieli drobiu. Filet z piersi indyka doskonale sprawdzi się jako wędlina śniadaniowa. Świetnie smakuje z dodatkiem musztard, majonezów, powideł śliwkowych i z żurawiną. Kanapki na wynos będą równie smaczne. Zdolny kucharz przyrządzi z niej również danie główne np. plastry z indyka w sosie cytrynowo-kaparowym. Delikatnie przyprawiony i upieczony w odpowiedniej temperaturze Filet posiada sprężystą strukturę i zrumienioną skórkę. 100g aromatycznej i soczystej wędliny wykonano z 102 g mięsa.

INFORMACJE O FIRMIE

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek – to jeden z liderów produkcji wędlin z regionu śląskiego. Znakomite i wielokrotnie nagrodzone mi.in. godłem „Doceń polskie” wyroby dostępne są w wybranych sklepach detalicznych i hurtowniach niemal w całej Polsce. Firma dysponuje również siecią wyjątkowych sklepów firmowych, w których Klienci oprócz atrakcyjnej oferty wędlin i mięs mogą również zaopatrzyć się w świeże pieczywo, wyroby garmażeryjne i przyprawy. Firma obecna jest na rynku wędliniarskim już od 1992 roku. Jednak tradycje rodzinne związane z produkcją wędlin są o wiele dłuższe, sięgają początków poprzedniego stulecia. Wyroby producenta wyróżniają się znakomitym smakiem, osiąganym dzięki kultywowaniu tradycyjnych metod wyrobu i rygorystycznie wyselekcjonowanym dostawcom wysokojakościowego mięsa. ZPM Hańderek w latach 2006, 2010, 2011, 2013 i 2014 wyróżniona została tytułem GAZELE BIZNESU.

No posts found