Nowość: Kolekcja puzzli od Beaty Pawlikowskiej

Puzzle to forma rozrywki o bogatych tradycjach, sięgających jeszcze XVIII wieku. Mimo upływu lat i rosnącej konkurencji w postaci gier komputerowych, nadal jest popularna. Właśnie ukazała się autorska kolekcja puzzli podróżniczki Beaty Pawlikowskiej wydanej przez  Edipresse Książki.

Beata Pawlikowska od wielu lat pisze książki podróżnicze, ale teraz przygotowała coś nowego – puzzle z autorskimi zdjęciami. Ich tematyka jest dla Polaka dość egzotyczna, gdyż dotyczy tak odległych od nas państw jak Peru, Japonia, Kambodża, Indie i Brazylia. W skład kolekcji wchodzą następujące motywy:

Brazylia – Popołudnie w dżungli amazońskiej
Indie – Na ulicach starej części Varanasi
Japonia – Śnieżne małpy w Jigokudani
Kambodża – Opiekun słoni w Angkor Vat
Peru – Andyjskie lamy w wełnianych czapeczkach.

Każdy z tych wyjątkowych obrazków ma 60 dużych i wytrzymałych elementów. Ich ułożenie jest przyjemnym wyzwaniem zarówno dla dorosłych, którzy wieczorem przy lampce wina mogą odprężyć się po trudnym dniu, jak i dla dzieci. To właśnie najmłodsi najwięcej skorzystają na zabawie z puzzlami, ich układanie pomaga przecież rozwijać wyobraźnię przestrzenną, sprawność manualną i cierpliwość. Po za tym jest świetną alternatywą dla telewizji i gier komputerowych. Ułożone puzzle można powiesić na ścianie w ramce jako trofeum. Trzeba przyznać że cała seria prezentuje się obok siebie bardzo intrygująco.

Warto wspomnieć, że puzzle są kompatybilne z darmową aplikacją Tap2c, którą można ściągnąć na urządzenie mobilne za pomocą sklepu Google. Po zeskanowaniu kodu z pudełka możemy przeglądać więcej zdjęć zrobionych przez Beatę Pawlikowską.

Z pewnością warto rozważyć zakup puzzli sygnowanych nazwiskiem Beaty Pawlikowskiej – za niecałe 30 zł dostajemy bardzo ciekawy i oryginalny produkt.

Odkrywanie światów z Beatą Pawlikowską
Beata Pawlikowska zabiera czytelników w podróż między wielowymiarowymi światami - a nawet do świata wirtualnego....
Gra Memory z autorskimi zdjęciami Beaty Pawlikowskiej
Beata Pawlikowska w ostatnim czasie zaskakuje ciekawymi pomysłami. Niedawno ukazały się puzzle z autorskimi...