NOWOŚĆ: Bieg Wawerczyka na Dzień Dziecka w Warszawie – zdobądź pakiet

31 maja 2014 roku z okazji Dnia Dziecka odbędzie się I BIEG WAWERCZYK – impreza biegowa połączona z Rodzinnym Piknikiem. Dla dorosłych przygotowano dwa biegi – na 5 i 10 km. Najmłodsi biegacze z kolei będą mogli wziąć udział w biegu na ok. 1000 metrów. Oprócz sportowej rywalizacji w ramach pikniku, który odbędzie się na terenie Hotelu Boss, przygotowano wiele atrakcji dla całych rodzin. Do udziału w wydarzeniu zaprasza Fundacja Dogoń Marzenia oraz partner biegu – charytatywna grupa biegowa „Spartanie Dzieciom”.

Jeśli szukasz sposobów na aktywne spędzenie czasu z rodziną zapisz się na I BIEG WAWERCZYKA, który odbędzie się 31 maja br., z okazji Dnia Dziecka, o godzinie 10:00 w warszawskiej dzielnicy Wawer. W ramach wydarzenia przygotowano dwa biegi dla dorosłych (5 i 10 km) oraz jeden bieg dla dzieci na dystansie ok. 1000 metrów. Wszystkie dzieci mają zagwarantowane DARMOWE pakiety startowe. Z kolei dorośli mogą nabyć pakiety m.in. wpłacając, co najmniej 40 złotych na charytatywny cel grupy biegowej „Spartanie Dzieciom”, która jest partnerem wydarzenia i weźmie w nim czynny udział.

Jak to zrobić? Wystarczy:

1. Wejść na stronę: www.spartaniedzieciom.org

2. Wpłacić przynajmniej 40 zł poprzez formularz płatności internetowych lub bezpośrednio na konto organizacji: 29 1030 0019 0109 8501 7004 7881

3. Zarejestrować się na stronie: www.biegwawerczyka.pl na dowolny bieg, a jako nazwę drużyny wpisać Spartanie Dzieciom TEAM.

W pakietach zakupionych w ten sposób znaleźć będzie można spartańską niespodziankę!

Warto dodać, że biegi nie są jedyną atrakcją I BIEGU WAWERCZYKA. Na terenie Hotelu Boss przy ul. Żwanowieckiej 20 odbędzie się Rodzinny Piknik. Podczas jego trwania będzie można zobaczyć m.in. pokazy karate oraz wziąć udział w konkursach piłkarskich oraz innych grach i zabawach rodzinnych.

Na wydarzenie zaprasza organizator – Fundacja Dogoń Marzenia oraz partner imprezy – charytatywna grupa biegowa „Spartanie Dzieciom”.

Impreza odbywa się pod patronatem Urzędu Dzielnicy Warszawa Wawer oraz znanych osobistości, m.in. Beaty Sadowskiej – polskiej dziennikarki, prywatnie biegaczki i mamy 7-miesięcznego syna Tytusa.

 

Zdjęcia: Mariusz Kubiak

Więcej informacji o zakupie spartańskich pakietów na I BIEG WAWERCZYKA na: www.spartaniedzieciom.org/bieg-wawerczyka-z-udzialem-spartan/

Informacje o grupie „Spartanie Dzieciom” na: www.spartaniedzieciom.org oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/SpartanieDzieciom

Informacje o I BIEGU WAWERCZYKA na: www.biegwawerczyka.pl

——————–

SPARTANIE DZIECIOM to charytatywna grupa biegowa, która zrzesza osoby chcące połączyć swoje dwie pasje – bieganie długodystansowe i pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Grupa zadebiutowała w 33. Maratonie Warszawskim w 2011 roku. Jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczne przebranie. Zawodnicy biegają w strojach starożytnych Spartan, w pełnym rynsztunku bojowym, z włócznią i tarczą w ręku oraz hełmem na głowie. A wszystko po to, aby zwrócić uwagę na charytatywny cel, który wybierają każdorazowo, przy okazji swoich biegów. Do tej pory udało się wspomóc im 6 charytatywnych celów. Obecnie prowadzona jest ogólnopolska zbiórka na zajęcia z dogoterapii dla niepełnosprawnych dzieci. Grupa liczy około 100 osób i ciągle się powiększa. W ubiegłym roku Spartanie zdobyli największą nagrodę PR w Polsce – Złotego Spinacza w kategorii Sport i Turystyka oraz międzynarodowe wyróżnienie – Srebrnego Magellana. Michał Leśniewski, szef grupy, otrzymał z kolei tytuł „Herosa roku 2013”, przyznawanego przez miesięcznik Runner’s World. Więcej informacji na www.spartaniedzieciom.org.

Partnerem grupy jest agencja Partner of Promotion. Darczyńcami grupy są: Mumin’s Interactive, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów i fotograf Kasia Szymanowska oraz Mariusz Kubiak.

Co warto zwiedzić na Mazowszu?
Mazowsze – serce Polski, to kraina niezwykłych kontrastów, gdzie nowoczesność spleciona jest z historią,...
Czym kierować się wybierając apartamenty na doby w Warszawie?
Wybór noclegu nie jest łatwy, tym bardziej, gdy dostępnych opcji jest bardzo wiele. Zawsze warto dokładnie...
Hotel Warszawa centrum ? Apartamenty hotelowe w sercu miasta
Apartament hotelowy zapewnia komfortowy wypoczynek w warunkach zbliżonych do domowych. Goście mają do...
Multimedialna mozaika krajobrazów Polski na TT Warsaw
Jedną z atrakcji 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw będzie multimedialna strefa turystyczna...
Szalony weekend w Warszawie
Już 14 grudnia 2013 roku po raz pierwszy w historii naszego kraju zawita do stolicy spektakularne show...
Jak odkryć Francję w Warszawie?
Każdy, kto spacerował paryskimi bulwarami lub próbował tradycyjnych specjałów potwierdzi, że klimat jaki...