Nowo wybrani Quality Hunterzy wyruszają w podróż z Finnair

Ogólnoświatowe poszukiwania niezależnych doradców zakończyły się ogłoszeniem nowo wybranych Quality Hunterów na lotnisku w Helsinkach. Czwórka została starannie wytypowana z ponad 5,200 zgłoszeń z 89 krajów, które napłynęły w przeciągu miesiąca.
 
Finnair przedstawił swoich nowych Quality Hunterów, Christinę Lund Sorensen, Ellę Marshall, Warrena Singh-Bartletta i Wolfganga Wagnera na dzisiejszej konferencji prasowej w Helsinkach. Ich praca polegająca na ocenie lotów, lotnisk i destynacji zaczyna się dzisiaj – będą podróżować przez 2 miesiące zgodnie z planem podróży, w którym znajduje się Europa, Azja i Stany Zjednoczone. Finnair wyznaczył Quality Hunterów, aby podkreślić swoje nieustające zaangażowanie w udoskonalanie propozycji usług.
 
Oprócz przekazywania swoich uwag i odkryć firmie Finnair, Quality Hunterzy, jako niezależni doradcy, będą od dziś dzielić się spostrzeżeniami i doświadczeniami on-line na swoich osobistych blogach na stronie internetowej Rethink Quality www.finnair.com/rethinkquality. Czytelnicy, którzy będą komentować blogi lub głosować na najlepszego Quality Huntera, pod koniec dwumiesięcznej akcji, będą mieć szansę na wygranie międzykontynentalnych lotów linii lotniczej Finnair dla dwóch osób między Europą i Azją.
 
–   Pisarka, fotograf i dziennikarka Christina Lund Sorensen pochodzi z Kopenhagi. Była reporterką podczas wyborów w Indonezji dla duńskiej telewizji i ostatnim duńskim dziennikarzem, który pozostał w czerwonej strefie podczas protestów w Bangkoku w maju tego roku. Oprócz dziennikarstwa politycznego i newsowego, Christina zajmuje się także tematyką lifestylową.
 
–    Ella Marshall jest dziennikarką i asystentką redaktora. Z wykształcenia historyk mody, posiada także dyplom z wyróżnieniem w dziennikarstwie. Zdobyła doświadczenie w przeróżnych mediach, w tym momencie pracuje jako wolny strzelec dla DesignHotels.com. Współpracowała też z gazetą The Guardian, NYLON i innymi wydawnictwami. Mieszka w Londynie.
 
–   Urodzony w Pakistanie, w angielsko-hinduskiej rodzinie, Warren Singh-Bartlett, pracował jako nauczyciel w Japonii i dziennikarz w Chinach. Obecnie mieszka w Bejrucie i pracuje dla takich tytułów jak New York Times i magazyn Aishti, a także dla dokumentów i programów produkowanych dla telewizji.
 
–   Wolfgang Wagner studiował w Niemczech i Francji, uczęszczał do Szkoły Biznesu na Harvardzie. Po 13 latach pracy jako konsultant, zmienił branżę i zajął się inwestycjami na niepublicznym rynku kapitałowym. Żonaty od 21 lat, ma dwójkę nastoletnich dzieci. Często podróżuje w celach biznesowych i prywatnych. Mieszka w okolicach Monachium.
 
Ogromnie cieszy nas duże zainteresowanie naszym ogłoszeniem o poszukiwaniach Quality Hunterów i jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu otrzymanych zgłoszeń” – powiedział Antti Nieminen, Dyrektor Innowacyjnego Marketingu Finnair. „Będziemy zwracać uwagę na dyskusje toczące się pomiędzy naszymi Quality Hunterami i osobami odwiedzającymi stronę Rethink Quality i oczekujemy, że akcja pozwoli na wartościowy wgląd w oczekiwania i potrzeby naszych Klientów”.
 
Dowiedz się więcej o Quality Hunterach i czytaj ich blogi na stronie internetowej Rethink Quality www.finnair.com/rethinkquality. Aby obejrzeć zdjęcia, odwiedź podstronę “media” na
Źródło: PR
Concordia Design. Nowoczesne centrum kreatywności i biznesu w Poznaniu
Concordia Design, zlokalizowane w sercu Poznania, to unikalne miejsce, które łączy funkcje centrum konferencyjnego,...
Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Jak zabezpieczyć swoje rzeczy podczas częstych podróży oraz jakie ubezpieczenie bagażu wybrać?
Telefon, laptop i tablet – wszystkie te urządzenia, oprócz tego, że bywają drogie, często są nośnikami...
Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...