Nowe miasta i jeszcze więcej połączeń z Leszna!

Nowe miasta i jeszcze więcej połączeń z Leszna!
* Już od dziś, 1 kwietnia PolskiBus.com w ramach pospiesznej linii P17 uruchamia nowy przystanek w Lesznie
* Mieszkańcy Leszna zyskują możliwość podróży do dwóch kolejnych miast – Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego
* Aż 9 codziennych połączeń z Leszna do Wrocławia i Poznania!
* Bilety są już dostępne na stronie www.polskibus.com   

PolskiBus.com ma ogromną przyjemność poinformować, iż od dziś, 1 kwietnia autokary w ramach linii P17 będą zatrzymywały się na przystanku w Lesznie! Oznacza to, że mieszkańcy miasta zyskują możliwość planowania podróży do dwóch kolejnych wspaniałych miast – Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego, mając do wyboru trzy dogodne połączenia dziennie. Dodatkowo liczba kursów z Leszna do Wrocławia oraz Poznania wzrasta do aż 9 każdego dnia! Już teraz wejdź na www.polskibus.com i zarezerwuj bilety w niezwykle atrakcyjnych cenach!

„Jestem przekonany, że ta niezwykle pozytywna informacja sprawi ogromną radość wielu mieszkańcom Leszna i okolic. Dziś wprowadzamy kolejną linię, która połączy to wspaniałe miasto ze Szczecinem i Gorzowem Wielkopolskim oraz zwiększy liczbę połączeń do Wrocławia i Poznania! Od teraz każdy, kto planuje podróże pomiędzy tymi pięknymi miastami może liczyć na jeszcze dogodniejsze możliwości planowania wyjazdów. Nasza oferta komfortowych podróży w bardzo atrakcyjnych cenach jest już dostępna i serdecznie zapraszam do rezerwowania biletów!” – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Kursy PolskiBus.com z Leszna w ramach linii P17 w stronę Wrocławia są realizowane z Dworca PKS przy ul. Towarowej 1 o godzinach: 05:00, 11:05, 19:55. Autokary PolskiBus.com z Leszna w kierunku Szczecina będą odjeżdżać o godzinach: 00:55, 09:55, 17:45. Pełny rozkład jazdy dla wszystkich linii dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.
W związku z modyfikacją siatki połączeń linia P17 staje się linią pospieszną, w związku z tym będą na niej obowiązywały ustawowe zniżki na bilety. Szczegóły na temat wysokości zniżek oraz wykaz osób, które są uprawnione do skorzystania z nich, można znaleźć na stronie PolskiBus.com. Aby maksymalnie ułatwić zakup i korzystanie z nowego systemu PolskiBus.com przygotował filmik instruktażowy.

Pasażerowie udający się w podróż z PolskiBus.com na wszystkich liniach mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, uchylne, wygodne skórzane fotele, klimatyzację, toaletę, możliwość zabrania wózka inwalidzkiego oraz bezpłatny poczęstunek (na wybranych trasach). Wszystkie autokary marki Van Hool i ADL Plaxton wchodzące w skład floty PolskiBus.com cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. Ceny biletów na wszystkie połączenia PolskiBus.com rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację i są dostępne na stronie www.polskibus.com.

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 23 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 10 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona  w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

No posts found