Niedrogi pobyt w Warszawie

Nadeszły długo oczekiwane przez wszystkich wakacje, dlatego wiele osób wyruszy w końcu na upragniony urlop. Świetnym miejscem, do którego można udać na kilkudniowy wypad ze znajomymi jest Warszawa. W stolicy nie brakuje atrakcji, odpowiadających różnorodnym potrzebom. Zwolennicy zwiedzania mogą całymi dniami podziwiać zabytki architektoniczne i ekspozycje prezentowane w galeriach sztuki i muzeach. Fani dobrej muzyki i nocnych zabaw z pewnością doskonale odnajdą się w wielu klubach, gdzie występują znani polscy i zagraniczny artyści. W Warszawie mnóstwo jest też wydarzeń sportowych, które z pewnością zainteresują miłośników aktywności fizycznej. 

Niektórym pobyt w stolicy naszego kraju kojarzy się z dużymi kosztami. Warto obalić ten mit i znaleźć hotel, położony w pobliżu największych atrakcji turystycznych i dodatkowo oferujący przystępne ceny noclegu.

Dobra lokalizacja, niskie ceny

Jeżeli zależy Ci na tym, by zatrzymać się w takim miejscu w Warszawie, z którego można w łatwy sposób dostać się do każdego punktu na mapie stolicy, a przy tym nie przepłacać za nocleg – wybierz START hotel Atos. Obiekt ten zlokalizowany jest w dzielnicy Mokotów, skąd blisko jest m.in. do Łazienek Królewskich i Starego Miasta.

Do dyspozycji Gości hotel oddaje 321 przestronnych pokoi. W każdym z nich znajdują się wygodne meble, gwarantujące efektywny wypoczynek. W pokojach można korzystać z telewizji i bezprzewodowego internetu, co pozwala na stały kontakt ze światem. Łazienki wyposażono w kabiny prysznicowe. Hotel przystosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nie ma też przeszkód, by zanocował w nim nasz czworonożny przyjaciel. W trosce o wygodę podróżnych na terenie obiektu funkcjonuje przytulna restauracja, serwująca pożywne śniadania, obiady i kolacje oraz pyszne desery.

Rezerwacji pobytu w wybranym przez siebie terminie możesz dokonać, wchodząc na stronę internetową – www.hotelatos.pl.

Hotel prowadzi również bloga, dostępnego pod adresem – www.hotelatos.pl/blog, gdzie opisywane są najciekawsze wydarzenie kulturalne i muzyczne, aktualnie odbywające się w stolicy.

 


Polska najkorzystniejsza cenowo
Aktualności turystyczne podały analizę ADAC - cen campingów w Europie