Nawet konkurencja poleca eSKY.pl!

Jeśli nawet konkurencja poleca eSKY.pl to nie ma wątpliwości, że musi być najlepszym Internetowym Centrum Podróży w Polsce. Na stronie Aero.pl należącej do konkurencyjnego serwisu turystycznego Travelplanet klienci znajdą jedyny właściwy numer, pod jaki należy dzwonić w sprawie swoich podróży.  801 420 303  – czyli na Infolinię eSKY.pl.
 
Choć serwisów turystycznych w polskim Internecie nie brakuje, wiadomo, że najlepszy może być tylko jeden. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że bezdyskusyjnie palma pierwszeństwa należy do eSKY.pl (numer jeden według badań firmy Gemius dla „Wiadomości Turystycznych” – wrzesień 2010). Teraz mamy kolejny dowód – w sprawach rozmów z klientami konkurencja kieruje swych klientów do prawdziwych fachowców, czyli Infolinii eSKY.pl.
Jak najbardziej popieram naszych kolegów z branży i sam jestem zdania, że klientów powinno się kierować do nas – mówi Łukasz Neska z Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl. – Nie od dziś wiadomo, że nasi fachowcy znajdą radę na wszystko. Dlatego nawet konkurencja poleca nasz serwis i w trosce o swoich klientó2)w podaje numer Infolinii eSKY.pl na swojej stronie – dodaje Neska.
Z faktami nie można dyskutować – dowód poniżej

 
 ***
Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl (www.esky.pl) to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych sprzedających produkty turystyczne. Prowadzony jest przez spółkę eSKY Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu. Poprzez stronę internetową oraz telefoniczne biuro obsługi klienta, eSKY.pl umożliwia łatwy i wygodny zakup ofert biur podróży, biletu lotniczego, rezerwację miejsca w hotelu oraz wykupienie ubezpieczenia turystycznego. eSKY.pl to najnowocześniejsza technologia wyszukiwania oraz wysokiej jakości obsługa klienta. eSKY.pl jest członkiem elitarnej grupy agentów International Air Transport Association (IATA). Partnerem eSKY.pl jest wiodące na świecie internetowe biuro podróży Expedia Inc.

Źródło: PR

 

Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Jak zabezpieczyć swoje rzeczy podczas częstych podróży oraz jakie ubezpieczenie bagażu wybrać?
Telefon, laptop i tablet – wszystkie te urządzenia, oprócz tego, że bywają drogie, często są nośnikami...
Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Idealny samochód dla Twojego hotelu? Postaw na Mercedes-Benz!
Świat luksusowego doświadczenia w podróżowaniu stale ewoluuje, a branża hotelarska wciąż stawia sobie...
Doskonały towarzysz podczas przygód na świeżym powietrzu: Plecak nieprzemakalny
Jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie natury, wiesz jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, które zapewni...