Nauszniki dla wyczynowców

Na polskim rynku pojawił się nowy produkt dla wszystkich miłośników sportów zimowych. Stylowe i dobrze zaprojektowane nauszniki Earmuffs gwarantują komfort w chłodne dni i skutecznie chronią uszy, szczególnie narażone na działanie wiatru oraz mrozu.

Nauszniki to coraz bardziej pożądany dodatek na jesienno-zimowe dni. Wyglądają ciekawie oraz występują w różnych formach i kolorach, dzięki czemu można nosić je niemal do każdego stroju.

Prawdziwym hitem tego sezonu mogą okazać się nauszniki Earmuffs, które są nowością na polskim rynku. Już na pierwszy rzut oka widać, że różnią się od innych tego typu ocieplaczy uszu. Nauszniki skonstruowane są w taki sposób, że zakłada się je bezpośrednio na uszy.  Nie potrzebują więc pałąka, a ukryty w nich klips pozwala im utrzymać się na każdym rodzaju ucha. Dzięki temu nie psują fryzur i doskonale nadają się do aktywnego wypoczynku. W earmuffsach można bez problemu jeździć na łyżwach, nartach, snowboardzie czy nawet uprawiać wspinaczkę górską, ponieważ wersja „helmet” nauszników posiada zaczepy do mocowania do taśm kasku, a wersja „adventure” jest wykonana z wiatroszczelnego polaru i ma długi elastyczny sznurek z klipsem, który można łatwo przypiąć do ubrania. 

Nauszniki Earmuffs są oryginalnym, a przede wszystkim praktycznym dodatkiem na chłodniejsze dni, który można nabyć w sklepie internetowym www.earmuffs.pl.

 

PR

No posts found