Najnowszy katalog Best Reisen Group

 „Egipt – spełniony sen turysty” – to tytuł najnowszego katalogu biura podróży Best Reisen Group.   

Znajdują się tam propozycje wypoczynku w hotelach 4* i 5*  Hurghady i Sharm El Sheikh, a także nowości: pobyty w Luksorze,  Aleksandrii, Kairze (wszystkie z możliwością zwiedzania), rejs po Nilu i wycieczka objazdowa Kair – Aleksandria.

To nietuzinkowa oferta, przygotowana z myślą o tych, którzy pragną wyjść poza ramy schematów: plaża plus morze oraz dla chcących połączyć błogi wypoczynek ze zwiedzaniem, ale innym niż szybkie wycieczki fakultatywne. Jedną z propozycji jest np. pobyt w luksusowym hotelu Sonesta St. George  lub Steigenberger Nile Palace w Luksorze, zwiedzanie Wschodniego Brzegu, Zachodniego Brzegu, Dendery, Abydos. W czasie wolnym turyści mogą  spacerować po bulwarze, przejechać się dorożką, odbyć rejs feluką po Nilu, odwiedzić Muzeum Luksorskie i Muzeum Mumifikacji albo… podziwiać miasto z lotu ptaka (w balonie).

Wyjątkową ofertą na polskim rynku turystycznym są wakacje w północnym Egipcie. Aleksandria była niegdyś mekką wypoczynkową dla europejskiej i bliskowschodniej śmietanki towarzyskiej, ale opustoszała, gdy powstały kurorty nad Morzem Czerwonym. Dziś wraca do łask. Best Reisen Group proponuje wypoczynek w renomowanych hotelach z duszą, w klimacie art deco oraz w pięknych hotelach plażowych na obrzeżach Aleksandrii.

Biuro rezerwuje także pobyty w Kairze (z możliwością zamówienia polskojęzycznego przewodnika).

Oferty dochodzą do skutku bez względu na liczbę chętnych, odbywają się na bazie przelotów czarterowych do Hurghady i Sharm El Sheikh, a także o wznowione przeloty rejsowe PLL Lot do Kairu.

Nasz nowy katalog egipski przystaje do nowego Egiptu – mówi Leila Ben Arfi, prezes Best Reisen Group – zachęca do ponownych odwiedzin, do odkrywania uroków tego fantastycznego kraju. Po wydarzeniach na początku roku i zmianach politycznych warto wyrażać swą solidarność z Egipcjanami, którzy heroicznie walczyli o demokrację. Przejawem takiej solidarności niechaj będą nasze wyloty  wakacyjne do Egiptu: nad Morze Czerwone, Morze Śródziemne i nad Nil.      

AW

 

Źródło: PR

 

Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Jak zabezpieczyć swoje rzeczy podczas częstych podróży oraz jakie ubezpieczenie bagażu wybrać?
Telefon, laptop i tablet – wszystkie te urządzenia, oprócz tego, że bywają drogie, często są nośnikami...
Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Dlaczego warto znać język Bliskiego Wschodu? Korzyści z nauki języka arabskiego
Region Bliskiego Wschodu jest niezwykle ważny w kontekście geopolitycznym – jego szybki rozwój,...