Najlepsi światowi Concierge przyjeżdżają do Warszawy

Spotkanie strefy środkowoeuropejskiej „Les Clefs d’Or” – organizacji skupiającej Concierge luksusowych hoteli z 41 krajów świata odbędzie się w Warszawie w dniach 27 – 29 sierpnia. W czasie imprezy pierwszym 14 polskim Concierge zostaną wręczone prestiżowe odznaki „Złote Klucze”.

Dostarczy bilety do pokoju, zaplanuje wolny dzień, odnajdzie zagubiony bagaż i figurkę z brązu, o której gość czytał w starym przewodniku. Sprowadzi plakaty muzyczne z lat 60-tych lub zorganizuje błyskawiczny przelot z Warszawy do Zakopanego – taki opis funkcji Consierge znajduje się na stronie internetowej stowarzyszenia „Złote Klucze Concierge Polska” – www.zloteklucze.pl  . To dzięki jego staraniom w Warszawie spotkają się luksusowi Conscierge z hoteli z 41 krajów świata. Wezmą w nim udział prezydenci sekcji krajowych Les Clefs d’Or z Niemiec, Austrii, Czech, Węgier, Rumunii, Rosji, Danii, Kanady, Grecji i Szwajcarii.

Międzynarodowa organizacja Les Clefs d’Or, której korzenie wywodzą się z Francji istnieje już 100 lat, skupia ponad 4,5 tys. Concierge z całego świata. Jej symbol to dwa skrzyżowane złote klucze, a credo – “In Service through Friendship”. To właśnie odznakę z tym symbolem dostanie pierwszych 14 Concierge w czasie spotkania w Warszawie. Noszona przez nich w klapie uniformu stanowi gwarancję dla gości, że profesjonalny Concierge spełni niemal wszystkie ich zachcianki.

Program spotkania jest bardzo bogaty. Trzydniowa impreza rozpocznie się w piątek w hotelu InterContinental przyjęciem powitalnym i oficjalną galą wręczenia prestiżowej odznaki „Złote Klucze – Les Clefs d’Or” pierwszym czternastu polskim Concierge. Natomiast w sobotę uczestnicy spotkania wezmą udział w konferencji na temat najważniejszych tegorocznych wydarzeń w strefie środkowoeuropejskiej „Les Clefs d’Or” w hotelu Le Meridien Bristol. Po południu zwiedzą Stare Miasto. Niedziela to z kolei zwiedzanie Warszawy, warszawskiego Muzeum Fryderyka Chopina oraz pożegnalny obiad w hotelu Hilton Warszawa.

Imprezę objął honorowym patronatem Minister Sportu i Turystyki. Organizacja spotkania jest możliwa dzięki współpracy firm partnerskich stowarzyszenia „Złote Klucze Concierge Polska– m.in. American Express, International Herald Tribune, AVIS.

 

Idealny samochód dla Twojego hotelu? Postaw na Mercedes-Benz!
Świat luksusowego doświadczenia w podróżowaniu stale ewoluuje, a branża hotelarska wciąż stawia sobie...
Ferie z rodziną w hotelu z basenem - gdzie warto się wybrać?
Zimowe ferie z rodziną mogą być niezapomniane, zwłaszcza jeśli zdecydujecie się na pobyt w atrakcyjnym...
Noce saunowe - niezapomniane wrażenia!
Gorąca para unosząca się w powietrzu, aromatyczne olejki eteryczne, ciepłe drewno i przyjemna cisza…...
Hotel czy apartament: co lepiej wybrać na nocleg?
Wybór noclegu to nie tylko kwestia czterech ścian i dachu. Warto zastanowić się, czy lepiej zdecydować...
Hotel nad morzem z basenem krytym
Jeżeli marzysz o wypoczynku w miejscu, gdzie luksus łączy się z naturalnym pięknem, hotele w miejscowościach...
Long Stay w Polsce. Wynajem długoterminowy w hotelach i apartamentach
W erze cyfrowej, gdzie praca zdalna i mobilność stały się normą, tradycyjne formy zakwaterowania zaczynają...