Najlepsi światowi Concierge przyjeżdżają do Warszawy

Spotkanie strefy środkowoeuropejskiej „Les Clefs d’Or” – organizacji skupiającej Concierge luksusowych hoteli z 41 krajów świata odbędzie się w Warszawie w dniach 27 – 29 sierpnia. W czasie imprezy pierwszym 14 polskim Concierge zostaną wręczone prestiżowe odznaki „Złote Klucze”.

Dostarczy bilety do pokoju, zaplanuje wolny dzień, odnajdzie zagubiony bagaż i figurkę z brązu, o której gość czytał w starym przewodniku. Sprowadzi plakaty muzyczne z lat 60-tych lub zorganizuje błyskawiczny przelot z Warszawy do Zakopanego – taki opis funkcji Consierge znajduje się na stronie internetowej stowarzyszenia „Złote Klucze Concierge Polska” – www.zloteklucze.pl  . To dzięki jego staraniom w Warszawie spotkają się luksusowi Conscierge z hoteli z 41 krajów świata. Wezmą w nim udział prezydenci sekcji krajowych Les Clefs d’Or z Niemiec, Austrii, Czech, Węgier, Rumunii, Rosji, Danii, Kanady, Grecji i Szwajcarii.

Międzynarodowa organizacja Les Clefs d’Or, której korzenie wywodzą się z Francji istnieje już 100 lat, skupia ponad 4,5 tys. Concierge z całego świata. Jej symbol to dwa skrzyżowane złote klucze, a credo – “In Service through Friendship”. To właśnie odznakę z tym symbolem dostanie pierwszych 14 Concierge w czasie spotkania w Warszawie. Noszona przez nich w klapie uniformu stanowi gwarancję dla gości, że profesjonalny Concierge spełni niemal wszystkie ich zachcianki.

Program spotkania jest bardzo bogaty. Trzydniowa impreza rozpocznie się w piątek w hotelu InterContinental przyjęciem powitalnym i oficjalną galą wręczenia prestiżowej odznaki „Złote Klucze – Les Clefs d’Or” pierwszym czternastu polskim Concierge. Natomiast w sobotę uczestnicy spotkania wezmą udział w konferencji na temat najważniejszych tegorocznych wydarzeń w strefie środkowoeuropejskiej „Les Clefs d’Or” w hotelu Le Meridien Bristol. Po południu zwiedzą Stare Miasto. Niedziela to z kolei zwiedzanie Warszawy, warszawskiego Muzeum Fryderyka Chopina oraz pożegnalny obiad w hotelu Hilton Warszawa.

Imprezę objął honorowym patronatem Minister Sportu i Turystyki. Organizacja spotkania jest możliwa dzięki współpracy firm partnerskich stowarzyszenia „Złote Klucze Concierge Polska– m.in. American Express, International Herald Tribune, AVIS.

 

Romantyczny weekend w spa - czemu warto?
 Weekend w ekskluzywnym Hotelu Spa to doskonały sposób na spędzenie czasu z drugą połówką. Jest to relaksujące,...
Atrakcje turystyczne w Świeradowie-Zdroju
Świeradów-Zdrój to dość niewielka miejscowość położona na Dolnym Śląsku, która przyciąga do siebie wielu...
Hotel na Mazurach - na co zwracać uwagę wybierając?
Mazury to przepiękna kraina słynąca głównie z jezior. To idealne miejsce do tego, by popływać w nich,...
Planujesz pobyt we Wrocławiu? Oto 3 wskazówki, jak znaleźć najlepszy hotel w mieście
Wrocław to miasto zdecydowanie warte odwiedzenia. Stolica Dolnego Śląska to idealne miejsce zwłaszcza...
Typy hoteli - rodzaje
Wśród kategoryzacji dotyczących hoteli, jedną spośród najważniejszych, będzie podział tychże obiektów...
Hotele ekonomiczne, tanie hotele
Hotel ekonomiczny (budget hotel) ma zwykle od 1 do 3 gwiazdek. Jego oferta to zazwyczaj nocleg i śniadanie.