Na wakacje z Easy Travel i NAVTO

Dla wszystkich wielbicieli malowniczych wysp Morza Śródziemnego, firma AutoGuard przygotowała specjalną wakacyjną ofertę. Wyjeżdżając z biurem podróży Easy Travel będzie można za darmo wypożyczyć nawigację samochodową NAVTO, zawierającą specjalnie przygotowane, atrakcyjne trasy dla całej rodziny.

Kreta oraz Rodos, od wielu lat przyciągają tysiące turystów swoim klimatem oraz widokami. Przyjeżdżając na urlop w tak malownicze tereny warto nie tylko wygrzewać się na plaży, ale również zwiedzić zabytkowe miejsca. W tym celu firma AutoGuard przy w współpracy z biurem podróży Easy Travel proponuje pomocne rozwiązanie dla swoich klientów. Wypożyczając samochód osobowy, klienci będą mogli skorzystać również z darmowej nawigacji NAVTO. Urządzenie to, jest niebywałym udogodnieniem, gdyż pozwala turystom samodzielnie wytyczyć wybrane trasy, a także bezpiecznie oraz w komfortowych warunkach podróżować.

NAVTO to nowoczesna, autorska nawigacja samochodowa stworzona przez polską firmę AutoGuard. Urządzenie charakteryzuje się prostą, obsługą oraz przejrzystym dwustopniowym menu. Nawigacja nie rozprasza uwagi kierowcy, a jest przystępna dla osób w różnym wieku. NAVTO wyposażone jest w 42 mapy europejskich państw. Dodatkowo można nanieść tzw. punkty użyteczności (POI) podzielone na 24 kategorie, takie jak: lotnisko, bankomat, warsztat i wiele innych. Nawigacja NAVTO wyposażona jest w mapy firmy NAVTEQ – światowego lidera w tej branży. Urządzenie posiada trzy tryby wyznaczania trasy: najkrótszej, najszybszej oraz omijającej drogi płatne. Nawigacja wyświetla istotne informacje: rodzaj manewru, odległość do kolejnego manewru, odległość do celu, pozostały czas do końca podróży, aktualną godzinę, nazwę ulicy, na której znajduje się pojazd. NAVTO posiada opcję grafiki w 3D jak również tradycyjnego widoku w 2 D, obie dostępne w trybie dziennym i nocnym. Kierowcy używający nawigację mają możliwość regulowania skali mapy w trakcie jazdy, a także przesuwania jej w celu zapoznania się otoczeniem trasy.

***

 

AutoGuard S.A.  powstała w 2000 roku i jest jednym z inicjatorów wprowadzenia na polski rynek tzw. systemów telematycznych. Spółka oferuje kompleksowe produkty i usługi związane z ochroną oraz monitoringiem pojazdów. W tym celu wykorzystywane są najnowsze technologie z zakresu łączności bezprzewodowej, lokalizacji i nawigacji satelitarnej. AutoGuard S.A., dzięki dynamicznemu rozwojowi stała się niekwestionowanym liderem na rynku usług wykorzystujących systemy pozycjonowania obiektów za pomocą urządzeń GPS. Na sukces firmy wpłynął rozwój nowych systemów i technologii, ale także współpraca z placówkami naukowo-badawczymi. Spółka stale kreuje oryginalne rozwiązania i poszukuje nowych zastosowań dla systemów telematycznych.

 
Źródło: PR

No posts found