Muzyczny weekend w Ślesinie!!!

W dniach 6-7 sierpnia b.r. Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin zaprasza na “Muzyczny Weekend w Ślesinie”.

W sobotę 6 sierpnia w ramach trasy – LATO ZET w Ślesinie odbędzie się m.in. koncert w którym wystąpią: HAMAK, MEZO, KASIA WILK, WET FINGERS oraz AFROMENTAL. Natomiast w niedzielę 7 sierpnia wielki koncert ICH TROJE.

Fundacja Radia Zet przygotowała dla najmłodszych mnóstwo atrakcji m.in. ciekawe konkursy, w których zdobyć można wiele atrakcyjnych nagród oraz gadżetów Radia Zet. W namiocie fundacji dzieci mogą również nagrać bicie swego serca, co jest doskonałym podarunkiem dla rodziców. Namiot ten czynny jest od godz. 12:00 do 17:00.

W Ślesinie będziesz mógł także odmienić swój wizerunek, dzięki mistrzowskiemu cięciu JACKA OLEJNICZAKA, jednego z najbardziej utalentowanych współczesnych polskich reżyserów mody. Przez ostatnie lata był głównym stylistą odpowiedzialnym za wygląd gwiazd światowego formatu podczas Gali ESKA Music Awards jest reżyserem prestiżowych spektakli modowych i sztuki performer. Obecnie angażuje się w reżyserowanie sesji fotograficznych. Odpowiadał m.in. za wizerunek Iwony Pavlović, Doroty Gardias, Martyny Wojciechowskiej i reprezentacji polskich siatkarek.

Jeśli masz za sobą kilka nieciekawych przygód z fryzjerami, którzy zafundowali Ci katastrofę na głowie, to czas najwyższy skorzystać z usług profesjonalistów.

Serdecznie zapraszamy.

źródło: www.slesin.pl

 

 

 

 

 

noclegi w województwie wielkopolskim

noclegi w Ślesinie


Ślesin
Ślesin niewielkie miasteczko położone w powiecie konińskim w województwie Wielkopolskim. Charakteryzuje...