Moc atrakcji na Biegu Serca

Tylko do czwartku, 4 września, można rejestrować się przez internet na I Bieg Serca. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć. Oprócz biegania na uczestników czeka wiele atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano m.in. występ Fasolek, strefę malowania buzi, modelowania balonów czy zamykania w duże bańki mydlane. Na dorosłych biegaczy czekać będzie z kolei gorący doping cheerleaderek i występy zespołów muzycznych.

7 września Ośrodek Sportu i Rekreacji na warszawskim Targówku w godzinach 10:00-16:00 odbędzie się I Biegu Serca pod hasłem „Każde okrążenie ma znaczenie”. Będzie to piknik biegowy organizowany przez Fundację „Spartanie Dzieciom”. Zawodnicy podejmą wyzwanie pokonania jak największej liczby okrążeń. Bieżnia liczy sobie 400 metrów, a za każde okrążenie sponsorzy biegu przekażą 5 zł na leczenie niepełnosprawnych dzieci. Już wiadomo, że część pieniędzy powędruje do Agi, która cierpi na schorzenie neurologiczne o nazwie zespół Retta.

Bieg Serca to przede wszystkim rodzinny piknik, dlatego organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla całych rodzin. Po przebiegniętych wspólnie z rodziną okrążeniach, firma Mam Frajdę, partner Biegu Serca, zaprasza najmłodszych do strefy modelowania balonów, gdzie każdy maluch otrzyma kolorową żyrafę, kucyka, żółwia czy inne balonowe cudo. Wiele zabawy dostarczy także zamykanie dzieci w wielkie bańki mydlane, malowanie twarzy czy występ zespołu Fasolki. Dodatkowo na najmłodszych czekać będzie strefa zabaw przygotowana przez sponsora – firmę Toys”R”Us. Oprócz zabaw i harców, podczas Biegu Serca Fundacja Wiewiórki Julii zrobi darmowe przeglądy ząbków dzieciom.

Gdy poza bieżnią będą odbywać się atrakcje dla dzieci, biegacze, którzy w tym czasie będą pokonywać swoje okrążenia, mogą liczyć na gorący doping cheerleaderek z Bell Arto oraz dodające energii występy zespołów m.in. The Plants oraz Forma Dowolna – mówi Michał Leśniewski, szef Fundacji „Spartanie Dzieciom”. – To nie koniec. Przygotowaliśmy jeszcze coś wyjątkowego dla wszystkich uczestników. Marek Plawgo, brązowy medalista mistrzostw świata, będzie uczył nas techniki biegu przez płotki – dodaje.

Organizatorzy zatroszczyli się też o gorący posiłek. Partner biegu – firma Profi – dostarczy aż 300 litrów krupniku. Zawodnicy startujący w nieoficjalnych Mistrzostwach Świata w biegu 5-godzinnym mogą liczyć z kolei na profesjonalny masaż wykonany przez rehabilitantów z Centrum Intensywnej Terapii “Olinek” oraz gabinetu rehabilitacyjnego Fizmed.

Więcej na temat zawodów na: www.bieg-serca.pl oraz na profilu biegu na Facebooku: www.facebook.com/BiegSerca.

Patronat Honorowy nad biegiem objął Rzecznik Praw Dziecka i Burmistrz Dzielnicy Targówek. Patroni medialni wydarzenia na chwilę obecną to: Nasze Miasto, Radio Eska Warszawa, treningbiegacza.pl, 4run.pl, kobietkibiegaja.pl, sportowarodzina.pl, runandtravel.pl. Sponsorem Głównym biegu jest firma Żywiec Zdrój, jeden z największych producentów wody butelkowanej w Polsce. Pozostali sponsorzy biegu to: Toys”R”Us, New Balance, Grupa DSF oraz Polpharma. Partnerem głównym biegu jest agencja PR Partner of Promotion.

 
PR

No posts found