Moc atrakcji i mnóstwo wrażeń podczas ferii zimowych 2015

Ferie na górskim stoku to wśród dzieci i młodzieży wciąż najbardziej popularny sposób na zimową aktywność. W ofertach znajdziemy wiele obozów narciarskich, snowboardowych oraz narciarsko – snowboardowych, na które coraz częściej jeździmy również za granicę. Uczestnicy takich obozów, dzięki treningom z instruktorami, szybko poprawiają swoje narciarskie umiejętności. Mają także możliwość wypróbowania się w nowych dyscyplinach, takich jak coraz bardziej popularne biegówki, czy saneczkarstwo. 

Obozy rekreacyjne podczas zimowych ferii to nie tylko białe szaleństwo na stoku. Dużo ruchu na świeżym powietrzu i niemałych wrażeń dostarczą obozy paintballowe oraz survivalowe. Również dla najmłodszych przygotowano ofertę pełną przygody – zimowiska z bitwami śnieżnymi, kuligiem konnym i biegiem terenowym z mapą i kompasem.

Wśród coraz bardziej popularnych obozów tematycznych, pojawiają się coraz ciekawsze oferty. To już nie tylko obozy taneczne, czy różnego rodzaju obozy muzyczne – wokalne i gitarowe. Organizatorzy zapraszają także na kolonie o profilu artystycznym – dla przyszłych aktorów, reżyserów, malarzy i rysowników.  Pojawiły się także kolonie dla miłośników komputerów oraz pasjonatów gry RPG.  Uwagę przykuwają kolonie dla fanów odległych galaktyk, kolonie podróżnicze oraz obozy detektywistyczne, podczas których uczestnicy zgłębiają tajniki kryminalistyki.  Ciekawych propozycji nie brakuje, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie.

W tych poszukiwaniach niezwykle pomocne są portale turystyczne, takie jak www.mirasol.pl, gdzie zebrano najlepsze oferty obozów zimowych, narciarskich, snowboardowych i tematycznych.

Dzięki profesjonalnej wyszukiwarce wyselekcjonujemy oferty ze względu na tematykę obozu, miejsce, termin, wiek, dojazd itp. Portal dostarcza wszystkich informacji o wybranym obozie oraz umożliwia dokonanie rezerwacji on-line.  Na mirasol.pl szybko i kompleksowo załatwimy formalności związane z wyjazdem na zimowe ferie.

 

PR

Dlaczego warto uczestniczyć w obozach letnich?
Lato to czas, na który dzieci czekają z utęsknieniem przez cały rok szkolny. Wolne od zajęć lekcyjnych...
Gdzie warto wybrać się na obóz młodzieżowy?
Młodzi ludzie czekają na wakacje przez cały rok, warto więc zaplanować je w sposób, który zapewni im...