mirasol.pl – Nowy Portal Turystyczny – wszystkie obozy i kolonie w jednym miejscu

W kwietniu 2014 roku ruszył nowy portal turystyczny, zajmujący się sprzedażą kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży.


Pomysłodawcą  portalu www.mirasol.pl jest  LEKTOR  z Wrocławia, mający 24-letnie doświadczenie jako organizator kolonii i obozów językowych w kraju i za granicą www.jezykowe.eu

„Wychodząc na przeciw wymaganiom i oczekiwaniom Klientów, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym Rodzice będą mogli zapoznać się i zarezerwować wypoczynek dla swoich dzieci.

 Wiemy,  jak ważne dla uczestników obozów i kolonii jest sprawdzony i rzetelny organizator oraz bezpieczne i atrakcyjne pod kątem programu wyjazd. Dlatego  oferty  i  organizatorzy zostali wybrani przez nas bardzo pieczołowicie spośród biur, które działają , podobnie jak my, długo  i  z pozytywnym  nastawieniem na młodych klientów i ich rodziców.

Na portalu w jednym miejscu,  można znaleźć  i  zarezerwować wyjazdy ponad  20 wiodących polskich organizatorów i kilka tysięcy wyjazdów. Dlatego mirasol.pl  jest dużym ułatwieniem w poszukiwaniu wakacji ”  – mówią twórcy portalu. 

Użytkownicy portalu www.mirasol.pl  mają do wyboru kilka  tysięcy wyjazdów na obozy i kolonie. Jeśli chodzi o funkcjonalność portalu to zdecydowanie na plus jest zaawansowana wyszukiwarka, w której możemy dokładnie sprecyzować tematykę wyjazdu dla naszej pociechy. Obecnie obozy podzielone są według  ok 40 różnych tematyk.

Każdy może znaleźć tutaj szybko coś dla siebie, począwszy do wyjazdów sportowych, artystycznych, językowych po przygodowe, konne czy militarne i wiele innych, zarówno w kraju jak i za granicą.

Dodatkowo można wskazać w zaawansowanej wyszukiwarce  m.in. termin, wiek dziecka, dojazd, miejsce odjazdu, wyżywienie, kraj, region i inne kryteriaitp.

Wybrane oferty możemy przenieść do schowka, który ułatwi nam ich porównanie i wybór.

Wszystkie oferty są rzetelnie opisane, uzupełnione galeriami zdjęć, informacją o procedurze rezerwacji, a w odrębnej zakładce dają możliwość od razu pobrania dokumentów rezerwacyjnych takich jak Warunki Uczestnictwa, czy Karta kwalifikacyjna. Bezpośrednio z poziomu oferty jest możliwość wysłania zapytania w przypadku wątpliwości lub dodatkowych pytań.

Portal www.mirasol.pl  umożliwia dokonywanie rezerwacji on-line, które są na bieżąco potwierdzane przez konsultantów. Podczas dokonywania rezerwacji widzimy kolejne funkcjonalności, takie jak wybór środka transportu, miasta wyjazdowego, w tym wiele opcji  nawet z mniejszych miejscowości, możliwość dokupienia dodatkowych ubezpieczeń czy wycieczek fakultatywnych.

Dodatkowo dla użytkowników portalu, którzy  chcą szybko wybrać temat czy miejsce  wyjazdu dla swojego dziecka, stworzone zostało menu tematyczne  na  stronie głównej portalu, które w łatwy i wygodny sposób poprowadzi klienta do oferty np. obozów nad morzem, w górach, za granicą itp. ze spisem regionów i miejscowościami, w których takie obozy się odbywają.

Poruszanie się po portalu jest intuicyjne, a całość przejrzysta i wygodna dla użytkownika.

Portal www.mirasol.pl  jest dużym ułatwieniem dla osób poszukujących dobrze zorganizowanego i bezpiecznego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, ponieważ wszystkie obozy i kolonie można zobaczyć i zarezerwować w jednym miejscu w takiej samej cenie, jak u organizatora.

To co wyróżnia mirasol.pl od innych  podobnych stron jest fakt , że  wyjazdy dla dzieci i młodzieży najbardziej znanych polskich organizatorów,  prezentowane są kompleksowo w jednym miejscu, w  sposób równorzędny  i obiektywny.  Dlatego bardzo łatwo i szybko można je porównać, wybierając dla siebie najlepsza opcję.

Dzięki korzystaniu z www.mirasol.pl  klienci  mogą zaoszczędzić  czas, zamiast tracić go  na żmudne przeszukiwanie Internetu pod kątem sprawdzonych wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży.


 


Gdzie warto wybrać się na obóz młodzieżowy?
Młodzi ludzie czekają na wakacje przez cały rok, warto więc zaplanować je w sposób, który zapewni im...