Międzynarodowe Targi Turystyczne – zapowiedź

Już 26 lutego rozpoczyna się najważniejsze wydarzenie targowe w regionie i jedno z największych w Polsce – Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu. Jak co roku goszczą one w Hali Stulecia. Trwająca trzy dni impreza gromadzi rzesze ludzi zainteresowanych szeroko pojętą turystyką. Zapraszamy wszystkich! Turystów indywidualnych, grupy, rodziny z dziećmi, seniorów, uczniów i dosłownie każdego, kto planuje wakacje, podróże, wycieczki i inne formy turystyki.

VIII już edycja MTT to niepowtarzalna okazja by skorzystać z mocy atrakcji, które z roku na rok wzbogacamy. W tym roku dodajemy kolejne i liczymy, że zaskoczą nie tylko nowych odbiorców, ale i również naszych stałych bywalców. Jest to również okazja do zobaczenia zabytkowego obiektu, jakim jest Hali Stulecia. Szczególny charakter Targów zachowany jest dzięki niezwykłej architekturze Hali, a każda z atrakcji nabiera pod jej niezwykłą kopułą wyjątkowego charakteru.

Dla naszych gości zaprosiliśmy ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy. Zaprezentują się między innymi regiony turystyczne, uzdrowiska, biura podróży, hotele i propagatorzy wszelkich atrakcji turystycznych. Stoiska te odwiedzają tysiące Wrocławian i mieszkańców Dolnego Śląska. Po zeszłorocznym sukcesie Gry Targowej, również w tym roku, odwiedzający będą mieli możliwość aby znowu połączyć poznawanie oferty wystawców ze świetną zabawą.

Niezmienną popularnością każdego roku cieszy się Festiwal Podróżników. W jego trakcie będziemy mogli wysłuchać niemal 20 podróżników, którzy opowiedzą nam o praktycznych aspektach turystyki m.in. o tym, jak podróżować wygodnie i tanio. Nie zabraknie również gościa specjalnego. W poprzednich latach nasi uczestnicy spotkali się z Wojciechem Cejrowskim, Martyną Wojciechowską, Beatą Pawlikowską czy Elżbietą Dzikowską. W tym roku zapraszamy na prelekcję m.in. Marka Tomalika, a najmłodsi podróżnicy spotkają się z Nelą Małą Reporterką. Imprezie towarzyszyć będzie Festiwal Kulinarny, czyli pokazy gotowania, warsztaty oraz degustacje. Oprócz tego smakoszy zapraszamy do strefy produktów regionalnych, a miłośników wina na finał III Grand Prix Sommelierów.

Najmłodsi uczestnicy naszych Targów z pewnością nie będą się nudzić, gdyż czekają na nich zabawy z animatorami w strefie dla dzieci, spotkanie z Koziołkiem Matołkiem, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy oraz liczne konkursy. Prowadzone będą również warsztaty, podczas których dzieci samodzielnie przeprowadzą eksperymenty naukowe oraz warsztaty podróżnicze m.in. do starożytnej Grecji i na biwak.

Na starszych uczestników czekają warsztaty na których dowiedzą się jak sprawnie spakować bagaż, jak nakręcić dobry film z podróży, jak bezpiecznie podróżować oraz wiele innych.

Na wszystkich gości czekają konkursy z nagrodami – m.in. Rejs promem do Szwecji, wycieczki, pobyty weekendowe, książki, gadżety podróżnicze i wiele innych.

W piątek i sobotę Targi będą otwarte w godzinach 10-17, a w niedzielę w godzinach 10-16.

Szczegółowy Program Targów już wkrótce na stronie www.mttwroclaw.pl/

Niezbędne wyposażenie kempingowe podczas podróży kamperem
Podróżowanie kamperem zyskuje na popularności, oferując swobodę i niezależność, które trudno osiągnąć...
Miejsca i hotele na wyjazdy integracyjne
Wybór odpowiedniego miejsca na wyjazd integracyjny jest kluczowym elementem, który może znacząco wpłynąć...
Komfortowy nocleg nad morzem z wyżywieniem: Odkryj uroki Trzęsacza
Wakacje nad morzem to marzenie wielu osób, które pragną oderwać się od codzienności i cieszyć się błogim...
5 Europejskich Destynacji na tani kilkudniowy wyjazd
Podróże po Europie nie muszą być drogie, nawet jeśli planujesz kilkudniową wycieczkę bez długiego urlopu....
Concordia Design. Nowoczesne centrum kreatywności i biznesu w Poznaniu
Concordia Design, zlokalizowane w sercu Poznania, to unikalne miejsce, które łączy funkcje centrum konferencyjnego,...
Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....