Mazurski -Poligon- nawiązał współpracę z portalem podroze4x4.pl

Park Atrakcji Wojskowych „Poligon” w Parczu k/Kętrzyna to nowa atrakcja na turystycznej mapie Mazur oferująca przejażdżki pojazdami militarnymi z różnych epok, gry ASG oraz możliwość skorzystania z kuchni polowej. Od końca lipca „Poligon” we współpracy z portalem podróżniczo-wyprawowym podroze4x4.pl oferuje profesjonalny off-road, przejażdżki quadami oraz organizację zaawansowanych gier paintball.

Park Atrakcji Wojskowych „Poligon” powstał w maju br. Na terenie o powierzchni ponad 3ha znajdują się profesjonalnie wytyczone trasy uwzględniające liczne przeszkody. W kolekcji pojazdów „Poligonu” znajdują się m.in. transporter opancerzony Skot, opancerzony pojazd rozpoznawczo-patrolowy BRDM-2, pojazd terenowy UAZ 469, samochód ciężarowy Lublin 51, niemiecki wóz pancerny z II wojny światowej SdKfz 247b, radziecki wóz pancerny BTR 40. W kuchni wojskowej można zasmakować żołnierskich specjałów: grochówki, bigosu i innych dań tradycyjnie serwowanych w koszarach.

Współpraca z portalem podroze4x4.pl

Od 21 lipca oferta „Poligonu” została rozszerzona o przejażdżki off-road, quady i paintball organizowane we współpracy z portalem podroze4x4.pl. Przejażdżki odbywają są samochodem Land Rover Discovery z możliwością wynajęcia kierowcy lub własnoręcznego kierowania pojazdem. Paintball natomiast to rozrywka, która doskonale wpisuje się w militarny charakter Parku Atrakcji Wojskowych. Walka na poligonie, zajęcia na strzelnicy oraz gry terenowe w sąsiedztwie bunkrów z okresu II wojny światowej to znakomita okazja, aby poznać historyczny charakter Mazur. Gry prowadzone są przez byłych żołnierzy będących członkami pierwszego polskiego kontyngentu wojskowego w Iraku. Nie są więc zwykłą strzelanką, a prawdziwym wyzwaniem z wplecionymi elementami strategii rzeczywistego pola walki.

Lokalizacja

Park Atrakcji Wojskowych „Poligon” zlokalizowany jest w Parczu k/Kętrzyna sąsiadując z Mazurskim Parkiem Atrakcji „Mazurolandia”, 1 km za legendarnym Wilczym Szańcem. To samo serce Mazur, skąd blisko jest do każdego z turystycznych kurortów.

Dane GPS: 54.081531, 21.514975. „Poligon” czynny jest codziennie w godzinach 9.00-20.00.

PR


No posts found