Majówka w miejskim stylu z eSKY.pl

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl zorganizowało kolejną zabawę dla użytkowników Internetu. Chcąc wziąć w niej udział należy zarejestrować się na stronie konkursowej i opisać jedno z wytypowanych szesnastu miast europejskich. Konkurs trwa od 4 kwietnia do 1 maja, a nagrodami są m.in. 4 vouchery hotelowe.

Wyjazdy weekendowe – nie tylko te na majówkę – zyskują na popularności. Korzysta z nich już około 40 proc. naszych Klientów. Dlatego postanowiliśmy ułatwić im wyjazd. Osoby, które mają ochotę na krótki wypad zagranicę, prosimy o zdradzenie nam, co chciałyby zrobić na miejscu – mówi Łukasz Neska z Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl – Wytypowaliśmy 16  europejskich miast, tak by każdy miał szansę wybrać jedno, którego jeszcze nie widział lub do którego zawsze chętnie wraca.  Konkurs trwa przez cztery tygodnie i w każdym promujemy inne, lubiane przez Polaków kierunki.

Pomysły na wyjazdy, które przedstawią uczestnicy konkursu, będą oceniane przez Internautów. Mogą oni oddawać głosy na dany wpis w cyklu tygodniowym, czyli jeden głos na tydzień, cztery podczas trwania akcji. Wybrane przez eSKY.pl miasta to:

 

·         tydzień pierwszy: Londyn, Sztokholm, Oslo, Burgas

·         tydzień drugi: Barcelona, Wiedeń, Amsterdam, Ateny

·         tydzień trzeci: Malaga, Paryż, Praga, Madryt

·         tydzień czwarty: Mediolan, Rzym, Budapeszt, Larnaka

Uczestnik może opisać jedno miejsce w czasie trwania konkursu. Każdy tydzień daje szansę na scharakteryzowanie innych miast! Po każdym będzie wyłaniany jeden laureat nagrody głównej – vouchera hotelowego o wartości 100 EUR! Voucher można wykorzystać jadąc na opisany przez siebie wymarzony weekend. Przewidziano również ponad 20 nagród dodatkowych.

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl poda nazwiska wszystkich laureatów, także nagród pocieszenia, 5 maja. Prezenty przekaże do 31 maja.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie: http://www.esky.pl/majowka-w-miejskim-stylu

 

***

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl (www.esky.pl) to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych sprzedających produkty turystyczne. Prowadzony jest przez spółkę eSKY Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu. Poprzez stronę internetową oraz telefoniczne biuro obsługi klienta, eSKY.pl umożliwia łatwy i wygodny zakup ofert biur podróży, biletu lotniczego, rezerwację miejsca w hotelu oraz wykupienie ubezpieczenia turystycznego. eSKY.pl to najnowocześniejsza technologia wyszukiwania oraz wysokiej jakości obsługa klienta. eSKY.pl jest członkiem elitarnej grupy agentów International Air Transport Association (IATA). Partnerem eSKY.pl jest wiodące na świecie internetowe biuro podróży Expedia Inc.

Źródło: PR

Jak zabezpieczyć swoje rzeczy podczas częstych podróży oraz jakie ubezpieczenie bagażu wybrać?
Telefon, laptop i tablet – wszystkie te urządzenia, oprócz tego, że bywają drogie, często są nośnikami...
Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Dlaczego warto znać język Bliskiego Wschodu? Korzyści z nauki języka arabskiego
Region Bliskiego Wschodu jest niezwykle ważny w kontekście geopolitycznym – jego szybki rozwój,...
Doskonały towarzysz podczas przygód na świeżym powietrzu: Plecak nieprzemakalny
Jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie natury, wiesz jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, które zapewni...