LogosTour nagrodzony przez BCC

Obchodzące w tym roku 30-lecie działalności Biuro Turystyki ZNP LogosTour znalazło się w gronie nagrodzonych firm w konkursie „Ambasadora Polskiej Gospodarki” w kategorii „Marka Europejska”.

„Ambasador Polskiej Gospodarki” to konkurs organizowany przez Business Centre Club, którego głównym celem jest zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję Polski na arenie międzynarodowej, jako wiarygodnego partnera gospodarczego.

W III edycji konkursu o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki Jury konkursu wyłoniło 58 firm – laureatów w czterech kategoriach: Eksporter, Marka Europejska, Partner Firm Zagranicznych, Kreator Rozwiązań XXI w. Uroczysty finał konkursu odbył  się 16 maja br. w pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie. Laureaci odbiorą dyplomy z rąk ministra Radosława Sikorskiego i prezesa BCC Marka Goliszewskiego.

„Tytuł przyznawany przez BCC, to dla nas wielki zaszczyt i ukoronowanie naszej pracy – mówi Teresa Górecka, przez Biura Turystki ZNP LogosTour – Cieszy nas to, że w pełni spełniamy kryteria konkursu. Tytuł „Ambasadora Polskiej Gospodarki” w tak prestiżowej kategorii jaką jest „Marka Europejska” stanowi  dla nas potwierdzenie tego, że 30 lat działalności naszej firmy to nie tylko zadowoleni klienci, ale także wkład w promocję polskiej gospodarki na świecie – dodaje.

Konkurs „Ambasador Polskiej Gospodarki” jest ogólnopolskim niekomercyjnym przedsięwzięciem,którego zadaniem jest m.in.: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz Promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk

biznesowych w kontaktach zagranicznych.

 

*******************

Biuro Turystyki ZNP LogosTour to lider na rynku usług turystycznych. LogosTour pomaga swoim klientom zrealizować marzenia i na własne oczy ujrzeć egzotyczne zakątki kuli ziemskiej. Firma oferuje wycieczki na wszystkie kontynenty. W 2011 r. Firma obchodzi 30-lecie istnienia. Do tej pory z usług LogosTour skorzystało ponad 1 milion klientów.

 

Źródło: PR

Turystyka górska: sposób na krótszy i dłuższy wyjazd
Wędrówki piesze to nie tylko sposób na zdrowy tryb życia, ale także fantastyczna okazja do odkrywania...
Hotel czy apartament: co lepiej wybrać na nocleg?
Wybór noclegu to nie tylko kwestia czterech ścian i dachu. Warto zastanowić się, czy lepiej zdecydować...
Jesienne spacery po plażach Bałtyku stanowią głęboką terapię morza
Kiedy słowo “Bałtyk” pada w rozmowach, wiele osób ma przed oczami obraz złotych plaż, dzieci...
Hotel nad morzem z basenem krytym
Jeżeli marzysz o wypoczynku w miejscu, gdzie luksus łączy się z naturalnym pięknem, hotele w miejscowościach...
Long Stay w Polsce. Wynajem długoterminowy w hotelach i apartamentach
W erze cyfrowej, gdzie praca zdalna i mobilność stały się normą, tradycyjne formy zakwaterowania zaczynają...
Luksusowe kampery dostępne w warszawskiej wypożyczalni
Podróż kamperem to świetny sposób na zorganizowanie niezapomnianych wakacji. Podczas takiej...