Konkurs Best Reisen Group

Jednym z działań promujących ideę wellnessowego wypoczynku w Tunezji jest ogłoszony właśnie konkurs na profilu facebookowym biura podróży Best Reisen Group. Można w nim wygrać 2-osobowy pobyt w luksusowym hotelu z talassoterapią, a także zestawy kosmetyków tunezyjskich.

Best Reisen Group od początku swej działalności (ponad 16 lat) oferuje klientom wypoczynek w Tunezji, wycieczki, wyprawy jeepami, a także pobyty specjalistyczne (m.in. dla ornitologów i miłośników gry w golfa).

Organizator ten zachęca także do korzystania z tamtejszych ośrodków talassoterapii, które należą do najlepszych na świecie. Ich kuracje opierają się o dary morza: wodę morską, algi, błoto, sole. Mikroelementy w nich zawarte doskonale wpływają na ogólny stan zdrowia, redukują cellulit, wzmacniają  odporność i nawilżają skórę. W ośrodkach talassoterapii znajdują się baseny z wodą morską, jacuzzi i tradycyjne hammamy, a także siłownie, sale wypoczynku, barki z żywnością dietetyczną i organiczną.

Wśród bogatej oferty można wybierać różnego rodzaje  masaże z użyciem wonnych olejków, hydromasaże, rytuały kosmetyczno-pielegnujące, peelingi, inhalacje, zabiegi głęboko relaksujące. Początkiem kuracji jest spotkanie z lekarzem, który określi rodzaj i liczbę odpowiednich zabiegów. Najlepsze rezultaty przynoszą kilkudniowe pakiety.

Terapie morskie przeprowadzane są w eleganckich wnętrzach, niejednokrotnie nawiązujących do starożytnych term i arabskich pałaców. Wśród marmurów, mozaik, fontann, strumieni i przeszklonych ścian z widokiem na ogród lub morze odzyskuje się siły, energię i upiększa ciało. To dobry pomysł na zdrowy, przedsezonowy urlop w Tunezji.  

A.W.

 

Concordia Design. Nowoczesne centrum kreatywności i biznesu w Poznaniu
Concordia Design, zlokalizowane w sercu Poznania, to unikalne miejsce, które łączy funkcje centrum konferencyjnego,...
Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Jak zabezpieczyć swoje rzeczy podczas częstych podróży oraz jakie ubezpieczenie bagażu wybrać?
Telefon, laptop i tablet – wszystkie te urządzenia, oprócz tego, że bywają drogie, często są nośnikami...
Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...