Konferencje w warszawskim hotelu


W dzisiejszych czasach hotele, to już nie tylko miejsca, gdzie możemy wygodnie spędzić noc poza domem. Właściciele obiektów hotelowych stawiają na ciągły rozwój i poszerzanie oferty, dlatego w wielu z nich, oprócz przenocowania, możemy chociażby przeprowadzić szereg konferencji, szkoleń, czy innych przedsięwzięć o podobnym charakterze. Nie inaczej jest w Warszawie, gdzie na szczególną uwagę zasługują hotele marki BEST WESTERN.

Konferencje w BEST WESTERN Hotel Portos

Jednym z hoteli działających pod logo tej marki jest hotel BEST WESTERN Hotel Portos, który poza sferą turystyczną postanowił otworzyć się też na sferę biznesową. Tym samym w hotelu tym znajdziemy, zarówno większe sale konferencyjne, jak i mniejsze pomieszczenia szkoleniowe, które w zależności od ustawienia pomieścić mogą od 15 do 40 osób.

Dwie sale konferencyjne, które są tutaj dostępne, oświetlane są światłem dziennym, aczkolwiek mają opcję zaciemnienia, chociażby na czas projekcji. Poza tym, są one wyposażone w ekran projekcyjny, flip-chart i bezprzewodowe łącze internetowe, a w razie potrzeby udostępniany jest także profesjonalny sprzęt audiowizualny.

To wszystko sprawia, że BEST WESTERN Hotel Portos jest znakomitą opcją, tak do przeprowadzania większych konferencji, jak i mniejszych spotkań służbowych.

Nocleg i restauracja

Poza strefą konferencyjną nieco bliżej warto przyjrzeć się także pokojom oraz warunkom, jakie w nich panują. W hotelu mieści się 225 pokoi o eleganckim wystroju i pełnym umeblowaniu. W skład dodatkowego wyposażenia każdego z pokoi wchodzi: telefon, telewizor LCD i suszarka do włosów. Ponadto, pokoje Premium LUX są wyposażone w: zestaw do parzenia kawy i herbaty, codzienną prasę, podstawkę pod laptopa oraz pantofle po kąpieli. We wszystkich pokojach Goście mogą korzystać z darmowego Wi-Fi. Na uwagę zasługuje również fakt, że hotel jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji Gości przeznaczona jest także restauracja, która jednocześnie pomieścić może do 120 osób. Udać się do niej mogą wszyscy uczestnicy organizowanych konferencji i Goście hotelowi.

Więcej o noclegach, restauracji, wyposażeniu pokoi i salach konferencyjnych dowiedzą się Państwo na stronie internetowej hotelu www.bwportos.pl. Za pośrednictwem podanej witryny można również dokonać rezerwacji noclegu online. Godny uwagi jest również hotelowy blog, dostępny pod adresem – blog.bwportos.pl, na którym regularnie pojawiają się zapowiedzi ciekawych imprez biznesowych i artystycznych odbywających się aktualnie w Warszawie.

BEST WESTERN Hotel Portos z pewnością wyróżnia dogodna lokalizacja, szeroka i różnorodna oferta oraz konkurencyjne ceny. Warto o nim pamiętać przy okazji wizyt biznesowych czy turystycznych w stolicy.

Co warto zwiedzić na Mazowszu?
Mazowsze – serce Polski, to kraina niezwykłych kontrastów, gdzie nowoczesność spleciona jest z historią,...
Czym kierować się wybierając apartamenty na doby w Warszawie?
Wybór noclegu nie jest łatwy, tym bardziej, gdy dostępnych opcji jest bardzo wiele. Zawsze warto dokładnie...
Hotel Warszawa centrum ? Apartamenty hotelowe w sercu miasta
Apartament hotelowy zapewnia komfortowy wypoczynek w warunkach zbliżonych do domowych. Goście mają do...
Szalony weekend w Warszawie
Już 14 grudnia 2013 roku po raz pierwszy w historii naszego kraju zawita do stolicy spektakularne show...
Jak odkryć Francję w Warszawie?
Każdy, kto spacerował paryskimi bulwarami lub próbował tradycyjnych specjałów potwierdzi, że klimat jaki...
Noclegi - Warszawa
Warszawa to nie tylko okno na świat dla Polaków i arena dla międzynarodowego biznesu. To także mekka...