Komfortowy wypoczynek dzięki Webasto

Lato zbliża się wielkimi krokami, ale kapryśna aura i zdradliwe niskie temperatury od zawsze są zmorą polskich żeglarzy i miłośników podróży camperami. Webasto, w trosce o komfort podróżowania, proponuje by przed wakacjami zaopatrzyć się w nowoczesne urządzenie grzewcze Air Top 2000 STC wyposażone w wielofunkcyjny panel obsługowy MultiControl. Nowość oferowana przez Webasto przeznaczona jest zarówno do łodzi i jachtów, jak i pojazdów rekreacyjnych.

Webasto przygotowało na otwarcie tegorocznego sezonu letniego nowość, która gwarantuje komfort podróżowania, bez względu na pogodę. Air Top 2000 STC wraz z panelem obsługowym MultiControl to funkcjonalny i intuicyjny w obsłudze agregat powietrzny zapewniający ciągłą i płynnie regulowaną moc grzewczą, pozwalającą na utrzymanie temperatury na stałym poziomie.

polecamy – Świeradów-Zdrój: Kierunek – Luksusowy wypoczynek w Hotelu Elements

Kompaktowe rozmiary i moc

Nowy Air Top 2000 STC to idealne urządzenie do szybkiego ogrzania wnętrza kabiny campera lub kajuty. Dzięki rozmieszczeniu wylotów ciepłego powietrza w różnych miejscach może ogrzewać kilka pomieszczeń jednocześnie. Niewielkich rozmiarów agregat charakteryzuje niskie zużycie prądu i paliwa, co jest możliwe dzięki cichej i wydajnej pompie paliwa DP 42. Agregatem można sterować zarówno wykorzystując pilota TeleStart, jak i aplikację ThermoCall na smartfony, która umożliwia prostą regulację temperatury w kabinie nawet z dużej odległość.

Nowe sterowanie – wiele nowych możliwości

Air Top 2000 STC wyposażony został w sterownik przystosowany do współpracy z nowym – wielofunkcyjnym panelem obsługowym MultiControl, który oferuje jednoczesne sterowanie ogrzewaniem wodnym i powietrznym. Panel wyposażony jest w przycisk do natychmiastowego włączenia ogrzewania lub wentylacji oraz umożliwia zaprogramowanie indywidualnych, preferowanych przez użytkownika ustawień. Obsługa jest prosta i intuicyjna dzięki dużemu wyświetlaczowi TFT oraz przyciskowi wielofunkcyjnemu, co pozwala na bezproblemową zmianę ustawień. Wmontowany 7-dniowy timer umożliwia zaprogramowanie systemu pracy agregatu do trzech różnych trybów w tygodniu. Dodatkowo, Air Top 2000 STC wyposażony jest w wbudowany czujnik temperatury, który monitoruje cały system grzewczy. MultiControl jest kompatybilny z innymi urządzeniami sterującymi Webasto ? panel może być zainstalowany w tym samym pojeździe z takimi elementami obsługowymi jak Thermo Call TC3 czy Telestart T91.

Inteligentne rozwiązania Webasto pomagają w bezpieczny a zarazem prostyi komfortowy sposób zapewnić odpowiednią temperaturę na pokładzie, czy w kajucie. Takie ciepło na zawołanie to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy bez względu na pogodę chcą poróżować lub żeglować .

 

 

No posts found